Zdraví

Objednejte svému dítku levné jednorázové plenky Dada a objevte jejich kvality

Nejste spokojeni s výdrží jednorázových plenek, které aktuálně vašemu dítku dáváte? Anebo se vám nelíbí jejich cena, nebo to, že se vám poměrně často stávají nehody? Pak vyzkoušejte Dada extra soft 4 nebo některou jinou velikost a sérii o Dada. Budete zaručeně spokojeni. 

Levné a kvalitní plenky Dada

Zajímá vás, odkud se u nás dětské jednorázové plenky Dada berou? Jsou vyráběny primárně pro polský trh, ale pro jejich příznivou cenu a mnohé kvality, které oceníte při používání, si je oblíbili i mnozí rodiče u nás a nedají na ně dopustit.

Cenou se sice nevyrovnají značkovým, známým dětským plenám, které jsou mnohem dražší, ale kvalitou je překonají. Volit můžete ze třech různých sérií, takže je možnost výběru poměrně velká. Vyrábí i plenkové kalhoty Dada pants 4, 5 a 6, takže jakmile dítko začne zkoušet chodit na nočník nebo toaletu, můžete jimi nahradit klasické plenky.

Zmíněné tři série plen Dada jsou Extra soft, Extra care a Pure care. Budete-li si přát, můžete si k plenkám koupit i vlhčené ubrousky, s nimiž je přebalování hračkou, ale hodí se i při cestování, procházkách a jakýchkoli jiných činnostech, kdy potřebujeme dítku očistit ruce, hračku či něco jiného.

Vyberte si správnou velikost Dada plenek na Kupplenky.cz

Plenky Dada jsou vyráběny v několika velikostech dle vány dětí. Hravě tak vyberete pro novorozeňátka, miminka, batolátka i děti chodící do školky, které mají plenky či plenkové kalhotky např. při zdravotních potížích, nebo jako „pojistku“ na spaní, při cestování…

Levné Dada plenky najdete na Kupplenky.cz, stejně jako si zde můžete koupit kojenecké potřeby, látkové pleny, přebalovací podložky, dětskou kosmetiku, plenkové dorty a mnohé jiné. Navíc na první nákup můžete získat slevu 50 Kč. Díky často se měnicím akcím můžete mnohé zboží koupit ještě výhodněji než běžně.