Bydlení

Dřevěné bytové doplňky zkrášlí vaši domácnost nejen na Vánoce

Blíží se Vánoce, které jsou pro mnohé z nás výjimečným časem, který chceme trávit v bezpečí domova se svými nejbližšími. Zpravidla chceme mít kolem sebe útulno a svátečně. K vytvoření krásné vánoční atmosféry vám mohou pomoci i dřevěné bytové doplňky, které nejsou drahé, a přitom domácnost velmi zútulní a zkrášlí. Třeba úžasný dřevěný betlém, nebo mnohé jiné.

Stůl ozdobený dřevem

Na stole máme na Štědrý den vánoční ubrus, ti, kteří mají prostorný stůl, zde ponechají i adventní věnec a uloží vše, co bude u jídla potřeba, aby nemuseli vstávat od stolu, jak se dle tradice nemá. Stůl pomohou nazdobit i dřevěné podtácky, které ochrání ubrus či stůl před nechtěnými mokrými kolečky či naopak horkými dny hrnků.  

Náš tip: Pokud budete vyrábět vánoční přání, inspirujte se na www.prani-pranicka.cz, určitě si zde vyberete a získáte inspiraci.

Na stole vypadají krásně i dřevěné svícny. Svícen může být součástí stojánku na podtácky, nebo jej můžete koupit samostatně tak, aby byl samostatný, výrazný, mohli jste si jej kdekoli posunout a posvítit si i na jiných místech, než jen u stolu. 

U stolu vám pomůže vykouzlit vzácnou atmosféru i dřevěný podnos. Stačí vybrat si takový, který je zdobený gravírem. Třeba kulatý podnos gravír mandala s průměrem 30 cm. Koupíte jej, stejně jako jiné dřevěné doplňky do interiéru, vánoční dekorace a ozdoby, dřevěné módní doplňky a jiné na webových stránkách Amadea.cz.

Vánoční květináče a truhlíky

Amadea.cz nabízí ale také možnost ozdobit si okna už tím, jaké použijete květináče a truhlíky. Nabízí totiž velmi hezké dřevěné obaly na květináče v hnědé i bílé barvě. Na vánočním truhlíku může být vyřezaná sněhová vločka, zvoneček, srdíčko nebo stromeček. Když do něj uložíte vánoční aranžmá z chvojí, bude celkový dojem naprosto úžasný. 

Podívejte se sami na rozmanitý sortiment z kvalitního masivního dřeva na Amadea.cz. Určitě si vyberete a možná uděláte radost i někomu ze svých blízkých.