Zdraví

Jak omladíme svou pleť?

Projevům stárnutí bohužel nikdo neunikne. Pánům začínají šednout vlasy nebo jim dokonce začínají vypadávat, což je bohužel mnohem častější a mnohem nepříjemnější. Ženám se začínají ukazovat vrásky, a to nejen na čele, ale taky kolem nosu, kolem úst nebo kolem očí.

Zatímco pánové se poměrně rychle srovnají s tím, že jim vlasy začínají vypadávat, ženy se s přibývajícími vráskami nemohou vůbec srovnat. Otázkou je, jak opět omladit svou pleť?

Většinou ženy sahají nejdříve o různých krémech a mastičkách či pleťových maskách, u nichž doufají, že jim zaberou, ale bohužel jim nezaberou tak, jak si představují. V této chvíli nemusí ženy upadat do depresí, protože existuje ještě jedno řešení, které jim pleť stoprocentně omladí. Chce to jenom navštívit dermatologickou kliniku a sjednat si zde schůzku.

Jaké ošetření vám pomůže?

Nyní se velice často využívá ošetření regenplazma“. Jedná se o gelovou plazmu, což je inovativní švýcarská technologie buněčného omlazování, která dokáže zlepšit kvalitu pleti a dokonce dokáže zlepšit i její barvu (zbaví nás tedy zašednuté pleti). Pokud máte problém s vráskami, dokáže vám je vypnout a vyhladit.

Toto ošetření je tak populární, protože je zcela bez chemických látek. Jedná se o zcela přirozené ošetření, které vám nijak neuškodí.

Jaké oblasti se dají ošetřit?

Dá se prakticky ošetřit jakákoliv oblast, samozřejmě se ošetřuje ta, která je postižená. Nejčastěji to je okolí očí, úst, čelo nebo se ošetřuje celkový obličej. Ošetření regenplazma je skvělé i v tom, že to může být jakási prevence proti projevům stárnutí. Díky tomuto ošetření jim zamezíte.

Jaký je efekt tohoto ošetření?

Výsledků se dočkáte v relativně krátkém čase. Možných výsledků si dokonce často všimnete už po jednom jediném ošetření, ale většinou se známky ošetření dopraví do tří týdnů (vždy záleží na rychlosti vašeho metabolismu).