Bydlení

Čištění fasád nechte na profesionálech

Mít dům, jehož fasáda je obrostla řasou, pokrytá plísní, nebo špinavá od projíždějících automobilů není nic, čím by se měl člověk chlubit. Fasáda je jakousi vizitkou celého domu, a pokud je něčím znečištěná, lidé si mohou jen domýšlet, jak to vlastně vypadá v samotném domě.

Leckdy je ve všem však majitel nevině. S řasou a plísní se bojuje jen velmi těžko. Speciální nátěry a postřiky mnohdy vůbec nefungují a z krásně bílého domku se tak brzy stane zašedlý, v nejhorším případě nazelenalý dům, který na první pohled nepůsobí vůbec malebně.

Zcela jiným problémem jsou pak graffiti, tedy díla samozvaných umělců, kteří mají potřebu navždy zanechat své jméno či nějaký obrázek na fasádě domu, ze kterého jejich dílo nejde odstranit jen tak ledajakým čisticím prostředkem. K odstranění graffitti, ale i plísní a řas na fasádě domu je zkrátka zapotřebí profesionální přístup a především speciální technika a přípravky.

Čištění i ochrana fasády

Pokud i vy potřebujete čištění fasád, není nic jednoduššího, než se obrátit na skutečné odborníky na biotec.cz, kteří jsou nejen schopni vaší fasádu vyčistit tak, aby nebylo poznat, že byla kdy špinavá či postříkaná, ale především jsou schopni nanést na ní speciální ochrannou vrstvu, která je jednak schopna ochránit fasádu přes výskytem mechů, řas a plísní, ale také umožní to, že je možné graffitti jednoduše umýt vodou poté, co byla barva na fasádu nanesena.

Služby odborníků můžete využít pro čištění fasád, soklů, plotů a teras, chodníků, opěrných zdí a ostatních povrchů. Dále využijte ochrany povrchů, odstranění nečistot a čištění povrchů uvnitř budov. Pokud tedy máte plíseň i ve svém domě, popřípadě bytě. Neváhejte těchto služeb využít. Zbavíte se nejen nevzhledného prvku ve vašem bytě, ale především zdraví nebezpečných plísní, které vypouští spory, které může člověk velice jednoduše vdechnout.