Bydlení

Plnohodnotný rodinný život v Praze na dosah ruky

Praha každoročně láká velké procento nových obyvatel, kteří jdou do hlavního města s vidinou nikdy nekončících večírků a bohatému společenskému vyžití. Zejména pro mladé lidi jsou tyto aspekty života naprostou prioritou a přemýšlení starších ročníků se vysmívají. Postupem času avšak i oni začnou přehodnocovat své dřívější jistoty a mnohem více než ruch velkoměsta je láká nikým nerušené pohodlí s jistou dávkou přírody.

Většinou tento životní zlom přijde ve chvíli, kdy do jejich životů vstoupí plány na založení rodiny. Proto však z hlavního města nemusíte nutně odcházet, jelikož v poslední době naše metropole čítá několik zajímavých projektů na bydlení, které vám jednoduše vyrazí dech! Jedním z nich jsou také Byty na Vackově, kde se snoubí všechno, co od běžného žití očekáváte.

Krásná lokalita, kterou čekají rozsáhlé změny

Horní Žižkov aktuálně prochází rozsáhlou revitalizací, která si klade za cíl vybudování obchodní a rezidentní čtvrti. Bydlení v Praze na Žižkově proto již nyní začíná získávat reálné obrysy, o což se starají hlavně Byty na Vackově.

Tento projekt čítá celkem pět objektů, které dohromady pojmou 347 rodin a jednotlivců. V blízkosti projektu se navíc nachází park Židovská pec, který je jako stvořený pro dlouhé procházky s dětmi. Zkrátka všechno, co člověk k životu potřebuje. V okolí můžete počítat s veškerou občanskou vybaveností včetně:

  • škol a školek
  • sportovních areálů a restauračních zařízení
  • kulturních památek a obchodních domů
  • zastávek MHD, ordinací lékařů, pobočky pošty a dalších

Bydlení, které vám za to jednoduše stojí!

Život v Praze skýtá všem obyvatelům značné výhody. To je skutečnost, kterou se určitě nikdo z vás nebude pokoušet vyvracet. S příchodem nových projektů na bydlení se vyplní i poslední skulinka, na níž bylo potřeba radikálně zapracovat.

Byty na Praze 3 jsou skutečně skvělým místem pro žití, kde se budete cítit bezpečně, nebudete vystaveni neustálému ruchu z venkovních ulic a zároveň vám zůstane možnost se do víru velkoměsta kdykoli během pár minut vrátit. Lepší podmínky snad nelze očekávat.