Novinky

Pokladní systém, který změní vaše podnikání

Může mít pokladní systém vliv na vaše podnikání? Rozhodně ano a to zásadní. Velmi důležitá je uživatelská zkušenost, tedy to, jak se u vás zákazníci cítí a jak se jim nakupuje. Velmi odrazujícím faktorem dnes je, když máte omezení v oblasti placení. Mnoho obchodů nenabízí jinou možnost platby než hotovost. To ale mnoho lidí odmítá, protože ji u sebe nenosí. Spousta lidí má u sebe jen kartu, chytrý telefon nebo třeba chytré hodinky, kterými zaplatí.

Inteligentní pokladní systém Dotykačka

Někdo si chce koupit zmrzlinu, dát si kávu, koupit si balení hřebíků nebo permanentku do fitnesu? Možná i za to bude chtít zaplatit pomocí chytrého zařízení. Nejen u maloobchodu, ale i v gastronomii a službách je důležité se zaměřit na chytré pokladní systémy a nejlepším u nás je Dotykačka. Tento systém v sobě ukrývá více než 70 chytrých nástrojů. Máte zde základní funkce, pokladny, ale také možnost vzdálené správy, takže se můžete k systému připojit prakticky odkudkoliv, od kanceláře až po domov nebo třeba při cestování vlakem.

Dotykačka vám nabídne kompletní přehled tržeb, správu uživatelů i jejich role a integraci platebních terminálů. Ideální volbou je zvolit platební terminály Dotypay. Můžete také spravovat zákazníky a body, mít zde mapu stolů, tvořit porce, pracovat s alternativními měnami, vystavovat faktury, připojit váhu, dělat PLU markování a připojit EAN čtečku, pracovat s vouchery a zálohami, využívat mobilního číšníka, vést skladovou evidenci, docházkový systém a mnoho dalšího. Funkcí je skutečně nespočet a je jen na vás, které z nich využijete a které ne. Konečně můžete výrazně změnit své podnikání k lepšímu, aby bylo atraktivnější, měli jste ve všem větší přehled a mohli jste mít více zákazníků preferujících různé způsoby placení. Zjistěte kompletní informace o tomto převratném pokladním systému i o možnostech platebních terminálů. Navštivte portál Dotykacka.cz.