Novinky

Prasečí bradavka na slanině budí velké emoce

Pokud jste slabší nátury, a jste třeba zanícený vegetarián, doporučujeme vám dále tyto řádky nečíst. Dnešní článek totiž bude o ženě. Která si koupila svou oblíbenou slaninu, a na ní našla nešťastnou prasečí bradavku.

Žena se chystala udělat si klasickou anglickou snídani, což je jak všichni víme vydatná slanina společně s vejci. Když si slaninu nakrájela, zjistila však, že její slanina má na sobě bradavku. Vše vyfotila a okamžitě napsala na svůj facebookový profil: „Chystala jsem si udělat snídani a najednou jsem zjistila, že ta slanina má na sobě bradavku“.

I přesto, že tuto fotografii autorka později smazala, z fotky se stala velká internetová kauza. Především na serveru Reddit, který navštěvuje velké množství návštěvníků. Mnozí na fotku zareagovaly slovy: „Končíme se slaninou.

Jiní návštěvníci zase začali sdělovat své hrůzostrašné zážitky s jinými případy. Například jeden uživatel napsal, že si koupil tacos s hovězím jazykem. Označil ho za dobré do té doby, dokud si všiml, že na jazyku jsou ještě stále vidět chuťové pohárky.prasatko-430x646

Další uživatel napsal, že jednou s hrůzou narazil na žílu na své šunce na díkuvzdání. A další uživatel napsal, že se stal vegetariánem, poté co si všiml, že jeho slanina má štětiny. V reakci na nalezenou bradavku se začaly objevovat další fotografie slanin s bradavkami.

A co z toho plyne? Vlastně vůbec nic, jen to, že si lidé neuvědomují, že to co jedí je z opravdových zvířat a cokoliv co tam nepatří, berou okamžitě za nechutné. Nám osobně tato histerie přijde velice úsměvná. Jaký na to máte názor vy?