Bydlení

Přírodní linoleum do Vašeho domova

Rozhodli jste se pro obměnu podlahy a rádi byste si nechali položit do Vašeho bytu přírodní linoleum? Přírodní linoleum si můžete vybrat na internetové prodejně společnosti Meister www.meister-podlahy.cz. Přírodní linoleum je vyrobeno z kvalitních přírodních materiálů.

K jeho vyrobení se používá lněný olej, který se získává z lněných semen, pryskyřice, dřevité a vápenné moučky. Prostřednictvím oxidace vzniká směs, která je zahřívána na předepsanou teplotu. Následně je nanesena na jutovou osnovu. Poté dochází k válcování a sušení, prostřednictvím kterého vzniká vysoce kvalitní a odolný produkt. Ten slouží k výrobě probarvených a odolných elastických krytin. Tato směs je také zárukou vynikajících izolačních vlastností. Přírodní linoleum poskytuje svým uživatelům také dlouhou životnost.  Přírodní linoleum si oblíbíte pro jeho odolnost, snadnou údržbu i příjemný povrch. Přírodní linoleum umožňuje jeho budoucím majitelům vybrat si podlahu z velkého výběru vzorů a barev. Velmi oblíbený je zejména mramorový vzor. Přírodní linoleum je možné pokládat na podlahové topení.

Bakteriální vlastnosti přírodního linolea brání rozmnožování mikroorganismů. Přírodní linoleum se Vám bude dobře také udržovat. Doporučuje se přitom suché čistění. Díky tomu můžete z přírodního linolea odstranit skvrny a prach. Přírodní linoleum je odolné také vůči cigaretovým nedopalkům i škrábancům. U společnosti Meister si můžete pořídit do Vaší domácnosti přírodní linoleum z kolekce LID 300 S Puro, které je vybaveno korkovým protihlukovým kašírováním o tloušťce 1 mm.