Novinky

Prodej, pronájem a servis stavební mechanizace

Stavební technika, různé stroje a nástroje, to vše lze zahrnout pod pojem stavební mechanizace. Neobejdou se bez ní stavební firmy, nebo živnostníci, kteří se specializují na zemní práce. V posledních letech klimatické podmínky příliš nesvědčí provozování zimních sportů, zato jsou příznivé pro zemní práce. V minulosti bývalo běžné, že zimní období bylo věnováno servisu a obnově strojového parku. Dnes se na přípravě staveb a na stavbách samotných pracuje nepřetržitě a stejně tak se i nová stavební mechanizace pořizuje v průběhu celého roku. Na to je připravena i společnost Norwit s.r.o., která se zaměřuje na prodej, servis i rozvoz stavební mechanizace.

Hutnící technika

Zhutnění povrchu je jednou z nedílných součástí staveb silnic i dalších ploch. Výhradním dodavatelem špičkové hutnící techniky značky Light Equipment BOMAG je právě společnost Norwit. Výhradní zastoupení této značky platí pro celé území České republiky. Zákazník si pro objednanou a zakoupenou stavební techniku nemusí jezdit, jelikož ji Norwit rozváží ze svých poboček kamkoliv v ČR. Pro území Čech funguje pobočka Písková Lhota u Poděbrad a pro Moravu pak Pustiměř v okrese Vyškov.

Pronájem stavební techniky

Pro menší firmy může být zbytečným luxusem, aby si pořizovaly nové stroje, obzvláště pokud je potřebují jen nárazově. Mnohem více se jim vyplatí, když si potřebnou stavební techniku pronajmou. Společnost Norwit nabízí tuto službu všem zájemcům, kteří si požadovanou stavební mechanizaci mohou nejprve vyzkoušet. Pronajímají se převážně stroje od dodavatelů Norwitu.

Servis stavební techniky

Spotřebitelé z řad stavebních firem i živnostníků mají možnost nechat si své stroje opravit. Společnost Norwit je totiž nejen výhradním dovozcem a prodejcem stavební mechanizace, ale provádí také její servis a opravy. Norwit.cz nabízí svým odběratelům provádění garančních prohlídek, záručního i pozáručního servisu a využít mohou i odborného poradenství. Vedle této činnosti Norwit také prodává náhradní díly, doplňky a příslušenství stavební mechanizace.