Bydlení

Podlaha jako ze škatulky

Podlaha je důležitou součástí každého interiéru. Záleží pouze na vás, zda dáte přednost plovoucí podlaze, dlažbě nebo třeba dřevěným parketám. Co když ale je podlaha poničená nebo už prostě zdaleka nevypadá tak, jako dřív, a vy ji chcete rychle, jednoduše a hlavně levně renovovat? Jako velmi dobré řešení se v takové situaci jeví samolepicí podlahové čtverce.

Jde převážně o kvalitní PVC čtverce, které jsou vybavené na lícové straně potiskem – dřevěným dekorem, mozaikou, mramorem, dlaždicemi apod., na rubové straně se nachází vrstva lepidla. Stačí sejmout krycí papír a čtverec nalepit na místo určení. Tímto jednoduchým způsobem postupujte, až máte pokrytou celou plochu místnosti. Jde to dobře, raz dva je na světě nová podlaha, která vám vytvoří zcela jinou atmosféru v interiéru.

Samolepicí podlahové PVC čtverce můžete vybírat v mnoha různých barevných variacích, k dispozici je celá řada vzorů a dekorů. Samolepicí čtverce se hodí všude tam, kde je pevný, rovný a suchý podklad. Chystáte-li se samolepicí dlaždice lepit, je dobré nechat je alespoň 12 hodin (nejlépe 24) při pokojové teplotě ve vodorovné poloze, aby se vám při lepení nekroutily. Potom už stačí jen z rubové strany sejmout podkladový papír a lepit čtverce těsně vedle sebe. Čerstvě nalepená podlaha je okamžitě pochozí, jen s prvním umýváním vyčkejte alespoň 24 hodin, potom už můžete používat běžné čistící prostředky.

Samolepicí podlahové PVC čtverce koupíte pohodlně z domu, stačí si prohlédnout nabídku internetového obchodu Tapeta-dekorace.cz, který nabízí také široký sortiment tapet a nejrůznějších dekorací. Vyberte si i vy a vytvořte z vašeho bytu či domu skutečný domov. Navíc můžete nyní využít speciální akci, v rámci které získáte vhodné lepidlo potřebné k nalepení vámi vybrané tapety k nákupu tapety zcela zdarma.