Novinky

Propagační a další materiály, na které byste při přípravě maturitního plesu neměli zapomenout

S přípravou maturitního plesu je spojena řada povinností. Zapomenout byste však neměli ani na kvalitní propagační materiály a různé doplňky, které by na plese neměli chybět. Jednat se může například o skládané letáky, potřebovat však budete také vstupenky, plakáty apod.

Tiskárna

Maturitní ples vyžaduje mnoho příprav, která se týká také různých prezentačních materiálů a doplňků. Ideální pro vás bude spolupráce s kvalitní tiskárnou, která bude nejlépe rychlá a zajistí levný tisk, na kterém ušetříte. Se službami kvalitní tiskárny jde totiž vše jednodušeji, navíc za skvělé ceny.

Maturitní ples

Nezapomeňte především na zařízení vstupenek na váš ples, které je potřeba navrhnout a vytisknout. Vyrobit si můžete nechat také plakáty různých velikostí, které můžete umístit na veřejných plochách či je přidat k výzdobě plesového sálu. Zvolit však můžete i formu letáčků, popřípadě skládaných letáků, které budou umístěny na každém stole, a bude na nich sepsán program vašeho maturitního plesu. Výroba skládaných letáků by měla být především rychlá, ale také kvalitní. Jen díky tomu budou materiály vhodně reprezentovat na vašem maturitním plese.

Roll upy

Skvělou volbou na maturitní ples jsou také roll upy. Levný roll up je pro vás ideální volbou, přičemž můžete pořídit klidně i dva. Roll up je jakýmsi bannerem, který můžete umístit kamkoliv, do interiéru i exteriéru. Na roll upu může být například sepsán program vašeho plesu či umístěny informace o vaší třídě. Roll upy vypadají skvěle, pokud se například umístí z každé strany dveří při vchodu do budovy. Posloužit však mohou i jako reklamní forma v případě, že potřebujete například prezentovat firmu, která byla sponzorem maturitního plesu. Roll up se snadno smontuje, je lehce přenosný, přesto velmi efektivní.