Finance

Zkoušíte štěstí ve sportce?

Patří mezi vaše nedělní aktivity kontrola tiketu sportky? Máte své rituály, jak vybírat čísla? Sázíte neustále nová nebo vyškrtáváte stále stejná, protože jednou to přece musí padnout? Sázíte na šťastná data narození svých dětí nebo svých blízkých. Způsobů, jak sázející vybírají čísla do svého tiketu existuje mnoho a někdy jsou „trefná“ a jindy zase ne, ale jak se říká: „Kdo nic nezkusí, nic nezíská“. Ať už jsou vaše způsoby výběru čísel jakékoliv, napětí u kontroly tiketu, prožívají všichni podobně. Sportka kontrola tiketu nemusí probíhat pouze u samotného losování.

Nechce se vám běžet do „trafiky“?

Propásli jste losování sportky v televizi? Nechce se vám běžet do trafiky nebo na poštu a nechat si tiket zkontrolovat? Existují i jednodušší způsoby, jak se dozvědět, zda je váš tiket výherní. Sportka výsledky zveřejňuje ihned po odvysílání, proto není překvapením, že jsou k dohledání na internetu.

Na webu sportkadnes.cz objevíte vylosovaná čísla krátce po odvysílání a vám nic nebrání si svá čísla v klidu zkontrolovat. Kromě klasické kontroly losovaných čísel můžete využít možnosti online kontroly tiketu. Svá čísla vyplníte do přednastavených sloupců, díky odkazu se vám porovnání zobrazí přímo od Sazky. Máte tak jistotu, že je vaše kontrola správná.

Kontrola tiketu z pohodlí domova

Sportka patří mezi nejčastější formy sázení a z mnoha lidí již udělala šťastné výherce. Využijte kontroly tiketu v soukromí, kde nebude nikomu známá vaše případná výhra a zůstane pouze na vašem uvážení, zda se svěříte svému okolí. V obchodě či na poště je jen malá šance, že vaše výhra unikne lidem kolem vás.

Využijte možnosti kontroly tiketu v soukromí a ochraňte svůj majetek před lidmi, kterým rozhodně nejde o vaše štěstí. Důkladně zvažte komu můžete důvěřovat se se svou výhrou se mu svěříte.