Novinky

Propagujte svůj byznys. Vsaďte na reklamní polep auta

Přemýšlíte, jak byste mohli dále propagovat svůj byznys? Jednou ze skvělých a poměrně efektivních možností je reklamní polep vašeho vozu. Jednoduše tak můžete získávat nové zákazníky a budovat brand, zatímco jste na cestách.

Jak se provádí polep auta

Díky polepu auta jednoznačně zviditelníte vaši firmu. Odlišíte se totiž od ostatních vozidel na silnicích a budete budit pozornost. A díky takto viditelné reklamě budete moct získat nové zákazníky.

Při polepu auta je třeba vycházet z představy zákazníka. Tato představa se přitom následně převádí do digitální podoby = realistickém návrhu, kde přesně uvidíte, jak polep bude na Vašem autě vypadat. Pokud je i s touto podobou zákazník spokojený, už nic nebrání v tom, aby se vše stalo skutečností – pouštíme mašiny, jdeme na to.

Před samotným provedením fyzického polepu je ještě třeba celé auto důkladně umýt, odmastit a dekontaminovat lak. Díky tomuto kroku bude polep skvěle vypadat a držet i v detailech. V této fázi se používají speciální prostředky, které jsou šetrné k laku, ale které zároveň dokáží účinně odstranit i vosk z myčky. 

Pokud máte málo času a nechcete řešit odvoz z dílny, nabízí v Polepim možnost vyzvednutí auta u vás doma nebo ve firmě. Vůz vyzvednou, vypíší předávací protokol a o vše se postarají za vás. A jakmile je hotovo, auto vám bez starostí vrátí zpět. 

Jaká fólie se pro polep auta používá

Při polepu auta je třeba používat kvalitní fólie, které dosahují dlouhé životnosti a po 5 letech je hezky sundáte dolů včetně lepidla, takže nehrozí poškození laku. Na starší vozy se může použít méně kvalitní lak, za to super v poměru cena/výkon s přihlédnutím na stáří vozu. I skoro vrak je vidět a může přinést zákazníky ☺

Co všechno je možné na autě polepit?

Reklamní polep lze použít na karoserii vozidla. Pro polep oken se používá speciální děrovaná fólie, přes kterou není vidět dovnitř, zároveň ale pořád skvěle vidíte ven. A v neposlední řadě lze polepit také chromové lišty, zrcátka nebo nejrůznější doplňky

Více informací o reklamních polepech aut najdete na www.polepim.cz.