Novinky

Opravdu musíte za náplně do tiskáren utrácet tolik?

Kdy jste naposledy použili tiskárnu? Někteří lidé si vytisknou pár papírů do měsíce a jiní využívají tiskárnu téměř každý den. Tiskárna potřebuje ke svému provozu náplně a pokud tisknete často, tak se jejich nákup zajisté promítne do vašeho rozpočtu. V současné době není peněz nazbyt a tak se mnoho lidé rozhodlo, že budou tisknout méně. Je to ovšem moudré rozhodnutí? Mnohem lepší volbou je nakupovat náplně levněji a níže vám poradíme, jak na to.

Začněte správným výběrem dodavatele

Máte svého dodavatele náplní do tiskárny? Možná, že je ještě stále kupujete v kamenných obchodech a pokud ano, není divu, že je pro vás tisk tak drahý. Abyste mohli tisknout skutečně levně, vyměňte kamenný obchod za eshop. Kamenné obchody jsou téměř vždy podstatně dražší. Jsou vaším cílem levné cartridge Samsung? Nemusíte mít vždy originální náplně. Mnohem lepší jsou alternativní náplně. Rozdíl v kvalitě nepoznáte, rozdíl v ceně však ano. Alternativní náplně jsou nesrovnatelně levnější. Kde je můžete zakoupit? Ideální volbou je populární internetový obchod s náplněmi do tiskáren Tonerdepot.cz.

Najdete zde všechny náplně na jednom místě a jejich nákupem zde ušetříte opravdu nemalé výdaje. Nákup je velmi snadný a pokud si myslíte, že online si můžete vybrat špatnou náplň, bát se toho nemusíte. Chtěli byste pořídit tonery Xerox levně? Máte dvě možnosti. První možností je zadat přímo název náplně do okénka vyhledávání. Další možností je na webu vybrat značku vaší tiskárny a následně její model. Poté se vám zobrazí všechny kompatibilní náplně. Stačí si je jen objednat. Vyplatí se kupovat větší množství náplní najednou, protože budete mít dopravu zdarma a také budete mít následně vždy k dispozici další náplně, když vám ty současné dojdou. Pokud vám dochází náplň, objednejte si ji výhodně třeba ještě dnes.