Cestování

Půjčení minibusu je možnost, jak cestovat bez omezení

Velký počet osob, které je nutno přesunout na větší vzdálenost? Žádný problém! Půjčte si minibus a své zaměstnance, sportovní tým, přátele či početnou rodinu můžete převézt z bodu A do bodu B jedna báseň. Vše za vás zařídí půjčovna minibusů.

16Pronájem minibusu není nikterak finančně náročný. Nezáleží na tom, zda potřebujete převážet mnoho osob, či větší množství objemných předmětů. Se vším vám pomůže půjčovna minibusů a pronájem užitkových vozů. K dispozici jsou pro vás všechny typy automobilů, takže jen na vás, který vůz se vám hodí nejvíce.

Výhody

9Pokud se rozhodnete zapůjčit vůz, můžete se těšit také z celé řady výhod a doprovodných služeb. Díky nim se nebudete muset nikterak omezovat, popřípadě provádět další investice. V první řadě budete moci ujet libovolný počet kilometrů, které nejsou omezovány. Platba tak probíhá v závislosti na dnech, kdy máte vůz půjčený, nikoliv na kilometrech, které jste s ním ujeli. Zajet si navíc můžete kamkoliv po celé Evropě. Automobil není omezen pouze na užívání v rámci ČR, ale lze jej využít na území celé Evropy.

Služby

7Půjčovna minibusů Fibo Trading s.r.o. má mnoho nadstandardních služeb. Během vašich cest jsou vám navíc k dispozici služby jako je asistenční služba, na kterou se můžete obrátit kdykoliv 24 hodin denně. O bezpečnost vašeho nákladu se navíc postará satelitní zabezpečovací systém, díky kterému je možné vůz velice snadno lokalizovat a v případě krádeže jej vystopovat společně s vaším majetkem.

Aby toho však nebylo málo, ke každému vozu je celoroční dálniční známka platná v tuzemsku, takže po českých dálnicích můžete cestovat bez zbytečných investic. U všech vozů je samozřejmostí perfektní technický stav a navíc možnost dovybavit o další příslušenství, které se bude odvíjet od přepravovaného nákladu. Proto neváhejte a vsaďte si na zaručenou a hlavně nejbezpečnější kvalitu.