Novinky

Nezapomenutelnou svatbu by byla škoda nezvěčnit

Na svatbu se nezapomíná, to je jasné. A abyste si z tohoto dne odnesly jen ty nejhezčí vzpomínky, je potřeba zajistit i kvalitní zvěčnění sebe jako novomanželů – focení svateb Olomouc. Je potřeba si s fotografem promluvit a vše naplánovat.

Jak s načasováním

Víte o tom, že roli hraje i čas, kdy je snímek pořízen? Je logické, že svatební obřady probíhají přes den, kdy panuje přirozené světlo. Přesto např. polední slunce vrhá na tvář nelichotivé stíny. Pozdní slunce je krásné, teplé a zářivé. Domluvte si přesný čas, ať je fotograf na místě včas. A berte v potaz, že fotograf si cestu ke snímkům umí zařídit, na rozdíl od vašeho strýčka, který je utlačen v davu a vám tak utíkají ty nejlepší momentky.

Umělecké portréty s příběhem

img_6821Focení svateb Olomouc vám zajistí fotografie jako umělecké portréty. Zachytí vaší svatbu jako příběh, a to rozhodně stojí za to. Při prohlížení fotografií za pár let si přesně vybavíte, kde se co a jak odehrávalo. A usmívat se na fotografiích je základ. Přece byste se nechtěli mračit. I když jste si naplánovali svatbu venku a prší, každá svatba má něco do sebe. Svatba by se tedy měla fotit průběžně. Pár fotek po obřadu vám nepřinese ucelený obraz toho, jak jste vypadali, když jste si řekli své „ano“. Vyzařuje z nich zamilovanost a něha. Přesto platí, že by fotografie měly vypadat, co nejpřirozeněji. Úpravy ano, ale zase tím není na mysli Photoshop se všemi moderními výstřelky.

Rozhoduje každý detail

Focení svateb Olomouc přesně ví, jak vás nasměrovat, řekne vám, kam se máte dívat, jak se dívat a třeba si natrénujete i pohled. Důležité je, aby lidé neměli sklopenou hlavu, to může někdy vytvářet podbradek. Lepší je mít hlavu vzhůru a vystrčit bradu. Jsou to sice drobnosti, ale amatér vám je nepoví. Místo toho vás bude čekat album, kde se sami sobě nebudete líbit. Vyberte si pár fotografií i před svatbou z dřívějška a ukažte je fotografovi. Dostane přesné instrukce, jak vás má fotit.