Novinky

Pulze se usadilo na českém trhu

Kritika klasických tabákových výrobků a snaha o jejich omezení zcela pochopitelně stoupá. Při spalování náplně totiž dochází k uvolňování toxických látek, které neškodí pouze uživateli, ale také lidem v okolí a životnímu prostředí. Není tedy překvapením, že na trhu roste poptávka po různých méně škodlivých alternativách. Největší popularitě se těší zařízení na zahřívání tabáku.

Proč dát přednost zahřívání namísto spalování?

Zapalování je sice ve veřejnosti volně přístupném vnitřním prostoru zakázané, přesto existují nějaké výjimky, nebo se restrikce obcházejí. Uživatelé klasických výrobků pak ostatní obtěžují zapáchajícím dýmem. Těm se v zadýmených místnostech špatně dýchá, načichá jim oblečení a navíc se z nich stávají nedobrovolně pasivní uživatelé. Při opakovaném vystavení si mohou na těchto látkách dokonce vybudovat závislost a nepochybně si zanáší plíce škodlivinami.

Příjemným řešením jsou moderní alternativy, které k uvolňování nikotinu nepotřebují svou náplň spalovat, nýbrž ji pouze zahřívají. Díky tomuto principu není uživatel ohrožen známými škodlivými látkami. Aktuálně patří k nejprodávanějším například Pulze, které disponuje oproti konkurenci různými praktickými vychytávkami, jako je volba režimů zahřívání či zabudovaný čistící nástroj. Vydrží až 20 použití na jedno nabití a po jeho zapnutí dostane uživatel kromě nikotinu v bohatém aerosolu také intenzivní chuť tabáku. Nemusí se však omezovat pouze na něj. Pulze totiž nabízí řadu dalších příchutí svých náplní. Konkrétně se jedná o:

  • Polar green – svěží mentol

  • Capsule Forest Purple – kapsle s příchutí lesního ovoce

  • Rich Bronze

  • Ice – svěží mátová příchuť

  • Capsule Summer Red – kapsle s příchutí vodního melounu

  • Balanced Blue

  • Capsule Polar – po stlačení možnost přidání mentolové příchuti

Jedná se tedy o adekvátní náhradu, se kterou si budete moci dopřávat váš oblíbený rituál s klidným svědomím, že nezatěžujete své tělo, tak jako by tomu bylo s klasickými cigaretami. V porovnání s nimi je Pulze navíc designová záležitost. Kromě toho se nemusíte obávat ani zažloutlých zubů a nehtů, či zápachu z oblečení. Vzhledem k funkčnosti a celé řadě výhod tedy roste těmto zařízením popularita zcela oprávněně.

Autor: Elena Gotfried