Bydlení

Rezidence Dukelská v Mladé Boleslavi nabízí pohodlné a komfortní bydlení

Pokud hledáte bydlení v Mladé Boleslavi, využijte nabídku komfortního bydlení v centru města, v nově zrekonstruovaných bytech v rezidenci Dukelská. V nabídce byty mladá boleslav naleznete byty 3+KK či byty 2+1. Kompletní seznam i s podrobnostmi a nákresy naleznete na portálu dukelska22.cz. Všechny byty jsou nově zrekonstruované. Kompletní rekonstrukcí prošel i celý dům. Renovovány byly nejen podlahové, ale i stropní konstrukce a rozvody vody i plynu. Celý dům je kompletně zateplen a došlo i k výměně střechy.

Bydlení v centru města

Rezidence Dukelská se nachází v centru města. Tato ideální poloha jejího umístění dává možnost využívat kompletní nabídku veškerých služeb, které jsou potřebné pro pohodlné bydlení.

  • Rodiny s dětmi

Pokud máte malé či větší děti, uvítáte blízkost a dostupnost školských zařízení, ať už jsou to mateřské školky, školy základní či školství střední. Pro volné chvíle v přírodě je pak ideální nedaleký malebný park Výstaviště.

  • Vyznavači volnočasových aktivit

Na své si přijdou i milovníci sportovních činností či kulturních akcí. Pro aktivní využívaní volného času se nabízí městský stadion nebo venkovní fitness centrum. Město je také ideálním výchozím bodem pro celou řadu výletů. Milovníci kultury uvítají možnost návštěvy městského divadla nebo některé z kulturních akcí, které nabízí místní Dům kultury.

  • Pracovní příležitosti

Mladá Boleslav je město, kde se rozvíjí automobilový průmysl, který nabízí celou řadu různých pracovních pozic. Pokud i vy zde pracujete e nechce se vám stále dojíždět, využijte prodej bytů v boleslavi a pořiďte si bydlení, které pro vás bude nejen pohodlné, ale zároveň je to i dobrá investice, neboť ceny nemovitostí stále stoupají a rezidence Dukelská je jednou z možností, jak kvalitně zhodnotíte vaše finanční prostředky.