Novinky

S intimními problémy jde vždy něco dělat

Když se u mužů objeví intimní problémy, často je to psychicky zasáhne, ztratí sebevědomí a jejich sexuální život mnohdy končí. Je třeba myslet na to, že intimní problémy je možné řešit vždy. Kvalita erekce je pevně spojena se životním stylem a když má někdo nezdravý životní styl, je obézní, málo spí, je ve stresu, kouří, hodně pije a má nedostatek pohybu, obvykle se u něj objeví problémy s erekcí dříve.

Jak problém řešit?

V první řadě je třeba začít se zdravým životním stylem, mít vyvážený jídelníček, štíhlý pas, pravidelnou sexuální aktivitu a neustálý pohyb. Problémy se mohou objevit i u zdravých mužů a když se erekce nemůže opakovaně dostavit nebo chybí výdrž, je vždy nejlepší volbou navštívit urologa a to bez ohledu na váš věk. Urolog vás vyšetří a když tomu nebrání nějaká zdravotní komplikace, předepíše vám léky na erekci, pravděpodobně Viagru nebo Cialis. Jde o drahé, ale velmi účinné léky, které dokáží vrátit do hry každého muže.

Chtěli byste tyto léky bez předpisu? Máte smůlu, je třeba nejprve návštěva urologa. Nemáte se čeho bát, přesto se najde mnoho mužů, kteří za urologem jít nechtějí a raději hledají alternativy Viagry. V lékárně vám nic takového neprodají, jedině neúčinné doplňky stravy, V zahraničí se však prodává generikum Viagry, tedy lék se stejnou účinnou látkou, ale jiným názvem – jmenuje se Kamagra. Výrobcem Kamagry je indická farmaceutická společnost Ajanta Pharma. Jelikož v Evropě platí patent Pfizeru, nemůžete si zde legálně Kamagru koupit, můžete si jí ale objednat online. Abyste dostali originální Kamagru a ne její padělky, vždy jí nakupujte jen v eshopech oficiálních zprostředkovatelů. Patří mezi ně eshop Kamagris.com, kde se vám nabízí Kamagra za výhodné ceny a v mnoha podobách.