Novinky

Hledáte fotopast, která vydrží? Vsaďte na FOXcam 4G LTE

Poohlížíte se po špičkové fotopasti, která vydrží dlouhou dobu na jedno nabití? Skvělou volbu symbolizuje model FOXcam 4G LTE, který si nově můžete pořídit včetně zásobníku a vysokokapacitních baterií. 

Jak fotopast obstála v testu s klasickými bateriemi

Fotopast FOXcam 4G LTE symbolizuje ve své třídě opravdovou špičku. V nedávné době přitom prošla testováním výdrže na různé typy baterií. V případě klasických baterií s kapacitou kolem 2 000 mAh dokázala vytvořit zhruba 500 fotek. Je ale třeba zmínit, že test probíhal v nepříznivém mrazivém počasí.

Následně se testu zúčastnily baterie s kapacitou 3 500 mAh. S jejich pomocí dokázala fotopast vytvořit a odeslat zhruba 1 500 fotografií

Poté ale přišla myšlenka vyzkoušet ještě něco dalšího a vytvořit zásobník pro použití baterií 18650 nebo 21700, které je možné koupit až v kapacitě 5 000 mAh. Pro eshop fotopastí tak vznikly baterie pod vlastní značkou, které se mohou pochlubit garantovanou kapacitou a schopností bezproblémového provozu i v mrazivém počasí. 

Test vysokokapacitních baterií

Zmíněné baterie se závěrem tohoto testu rovněž zúčastnily a odnesly si perfektní výsledky. Během měsíce testování totiž fotopast dokázala vytvořit a odeslat 1 290 snímků. I po uplynutí této doby přitom baterie hlásí 100 % kapacity a výsledky jsou tedy více než skvělé.

Pokud hledáte výkonnou fotopast s bezproblémovým provozem, symbolizuje model FOXcam 4G LTE sázku na jistotu. Když si k tomu pořídíte zásobník včetně vysokokapacitních baterií, budete si moct užívat kvalitní snímky po dlouhou dobu bez nutnosti častého docházení k fotopasti. 

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.