Novinky

S olivovým dárkem se opravdu blýsknete nejen před rodinou

Pořád přemýšlíte nad tím, co pořídit vašim blízkým, ale nic zajímavého vás nenapadá a nechcete se po roce zase opakovat. Potom je namístě se opravdu zamyslet a přichystat k narozeninám, svátku či jiné příležitosti něco, čím zabodujete už na první pohled. Máte před sebou velkou výzvu, ale s malým tipem si s ní určitě poradíte dobře. Olivový olej je totiž fenoménem, jenž se zapsal do povědomí našich předků už před tisíciletími a stále je na piedestalu popularity. Proč mu potom nedat šanci, když se nabízí v designových lahvičkách?

Prémiový olivový olej jako originální dárek

Takový dárek, který zaujme nejen vzhledem, ale bude obdarovanému i opravdu chutnat? Nemáme na mysli dort nebo bonboniéru, spíše něco zdravějšího a prospěšnějšího pro trávení. Jistě, ono totiž s olivami jde všechno snáz. Jsou zajímavým tipem i na firemní dárek, zvláště pokud vaše vzájemná spolupráce teprve začíná, ukážete, že umíte dobře vybírat a máte svůj vkus. Což jistě hodně napoví, hlavně pokud jsou vaše plány do budoucna skutečně dlouhodobé a věříte v letitou úspěšnou kooperaci. Potom je přeci namístě se blýsknout, že?

Pátráte marně mezi regály obchodů, jaký by byl nejlepší dárek pro muže? Manžel, tatínek i syn si rádi zkusí kuchařskou zástěru a čepici, budou objevovat nové chuti a recepty. Nezáleží na tom, jestli mají rádi spíše pikantnější chuť spojenou s kvalitním masem nebo si dají něco jemnějšího v kombinaci s těstovinovým salátem nebo dalšími dobrotami. Nemusíte nikam spěchat, vybírejte pečlivě a online, kvalitní olivový olej mířící na náš stůl z Istrie nebo Andalusie je totiž už blízko. Záleží jen na odrůdě, které dáte přednost. Pomůže vám barevný odstín lahve, ale také malá ochutnávka, s níž si budete už brzy mnohem jistější.