Zdraví

Solná jeskyně u vás doma

O uzdravujících účincích himálajské soli slyšel již zřejmě každý, ale o nádherných dekoracích, které se z ní dají vyrobit asi ne. Ručně opracované solné krystaly mohou přitom zdobit i vaší domácnost.

Sůl, sůl a zase sůl

Nádherné solné lampy do elektriky se jednoduše zapnou a vy z nich můžete čerpat energii celý den. Vaše duše se totiž dostane do dokonalé harmonie a po těle se vám rozlije příjemný pocit tepla a bezpečí..a to rozhodně není všechno. Léčebných účinků má tento malý zázrak skutečně mnoho, od řešení potíží s dýchacím a oběhovým systémem až po zlepšení stavu imunity či zpomalení stárnutí. Konkrétně tedy pomáhá např. při astmatu, zánětech dýchacích cest, angíně, chřipce, chronické rýmě, ale i při onemocněních trávicího traktu a dalších kožních nemocí jako je atopický ekzém a psoriáza.

Dokázán je i příznivý vliv na kvalitu vzduchu

Pokud doma nebo v práci dýcháte suchý vzduch, určitě to není dobré. Nosní sliznice vzduch sama o sobě také zvlhčuje, ale neznamená to totéž. Solné lampy přírodní slouží současně jako ionizátor a vzduch tudíž i čistí. V naší nabídce naleznete také solné svícny vhodné k navození intimní atmosféry či k relaxaci spojenou s meditací. Když už jsme u té intimity, určitě si přijdete na své i s novodobým produktem pro ženy, tzv. yoni vajíčko. Posiluje svaly pochvy a celé pánevní dno, zbavuje od negativních pocitů, emocí a prožitků. S těmito věcmi se budete cítit zase svěží, lépe usínat a omládnete, nejen duševně, ale i fyzicky. Feng – Shui vše jen doporučuje, což je skutečně pozitivní zprávou. Nyní vám už nic nebrání si těchto léčebných účinků užít naplno i bez dovolené u moře. Vlhký vzduch můžete dýchat doma a výhody jsou nepřeberné, stejně jako naše výrobky. Vyberte si přesně to, co vám bude vyhovovat. Takovou malou solnou jeskyni si člověk klidně vybuduje i v pohodlí domova.