Novinky

Specialista na šroubové kompresory

Co se vám vybaví, když se řekne kompresor? Mnoho lidí si vzpomene a svůj kompresor v garáži, kterým si nafukuje kola. Kompresory jsou stroje na výrobu stlačeného vzduchu, který lze následně využít k moha činnostem. Obzvláště užitečný je stlačený vzduch v průmyslu, kde se využívá pro provoz mnoha strojů. Ačkoliv existuje více druhů kompresorů, v průmyslu patří mezi nejoblíbenější druh šroubový kompresor, který má celou řadu výhod.

Proč vybrat šroubový kompresor?

Šroubové kompresory se skvěle hodí do společností, kde se využívá pneumatické nářadí neustále, jde tedy o ideální volbu do nepřerušovaných provozů. Tyto kompresory jsou poměrně tiché a zajistí levnou výrobu stlačeného vzduchu. Investice do takových kompresorů se vám postupně vrátí a při správné údržbě vám zajistí i dlouhou životnost. Šroubový kompresor má vysokou účinnost, je velmi spolehlivý a snadno se obsluhuje.

Kde si šroubový kompresor pořídit?

Tyto přístroje je vhodné nakupovat u specializovaných společností, které svému sortimentu rozumí a nabídnou vám kromě prodeje i kompletní servis. V tomto ohledu je nejlepší volbou společnost COMPRESSED GAS CZ s.r.o., která vám zajistí prodej šroubových kompresorů známé značky BOGE. Jde o vysoce kvalitní šroubové kompresory, ke kterým dostanete 5 let záruku. Společnost vám zajistí i veškerý servis šroubových kompresorů, generální opravy, revize a také dodávku náhradních dílů.

Možnosti společnosti jsou široké, prodává nové i použité kompresory, dělá i kompresorové stanice na klíč, měří vlhkost stlačeného vzduchu a noho dalšího. Inspirujte se kompletní nabídkou společnosti na webových stránkách kompresory-filtry-servis.cz.