Bydlení

Světlo v pohybu díky svítidlům Occhio

Neutuchající energie a fantazie se snoubí v designových svítidlech Occhio, která jsou ozdobou soukromých rezidencí, ale ještě více vynikají ve velkých objektech, například reprezentačních prostorách. Čím je dán jedinečný charakter těchto svítidel?

Německá přesnost a italská hravost

Inovativní společnost je jedním z hlavních představitelů moderního designu nejen na německé půdě. Jedinečné lampy a stopní svítidla sbírají jedno ocenění za druhým. To je dáno i jejich precizním provedením, ve kterém se odráží německá pečlivost a maximalismus. I když se jedná o německého výrobce, za název posloužilo pro nás nezvyklé italské slůvko „occhio“, tedy „oko“. Oko, do duše okno. Svítidla Occhio umožňují pochopit podstatu věcí a proniknout ještě hlouběji…

Svítidla, která skýtají zcela nové pohledy

Každý den přináší něco nového. A stejně tak každé svítidlo Occhio, které vždy překvapí novým pohledem na současný design. Nepřetržité změny, překotný vývoj a nekonečný koloběh přírody se snaží reflektovat designová svítidla Occhio sestávající z mnoha produktových řad a typů světel. Svítidla se snaží evokovat neustálý pohyb. Vývoj je základem všeho, proto se také osvětlení Occhio mění s každým pohledem a novým návrhem.

Osvětlení na míru každého prostoru

Svítidla Occhio mají na trhu jedinečné postavení, což je dáno jejich adaptabilitou. Promyšlené produktové řady skýtají nekonečné možnosti použití a umožňují přizpůsobení jednotlivých modelů na míru každému interiéru.

Najdeme zde velká svítidla, která se stanou středobodem každého interiéru, stejně tak menší bodová svítidla, která jsou na první pohled spíše nenápadná, ovšem jejich podíl na vytvoření správné atmosféry je nedocenitelný. Mnohá bodová svítidla se v interiéru téměř ztrácí, tím spíše je pak jejich světelný účinek překvapivý.

Použití klasických materiálů a jednoduchý design napříč produktovými řadami umožňují velmi snadno kombinovat jednotlivá svítidla a vytvořit tak působivou hru ve velké hale i v malé místnosti.

Nejen pro náročné zákazníky jsou nedocenitelné lampy, které v sobě spojují dvě funkce. Pomocí jedné lampy je tak možné zajistit vyhovující a dostatečné pracovní osvětlení, stejně jako příjemné osvětlení vybízející k relaxaci.

Nadčasové i moderní osvětlení s důrazem na detail

Svítidla Occhio jsou úkazem sama o sobě, ale za zmínku stojí i jejich nadčasovost. Jednoduchý design s důrazem na detail je skvělým kandidátem do každého interiéru, neboť oproti designérským výstřelkům působí harmonickým, uklidňujícím dojmem. A právě tato umírněnost činí z originálních svítidel Occhio nadčasové designérské skvosty hodné i těch nejluxusnějších interiérů, které jsou promyšleny do posledního detailu.