Novinky

Tantrické masáže vám mohou ukázat vaši skrytou stránku

Tantrické masáže mohou pro někoho znít až mysticky a možná i takové jsou, záleží do jakého stavu uvolnění jste ochotni se nechat uvést. Tantra masáže nejsou věcí, kterou se můžete naučit během chvíle, je potřeba školení a praxe. Na diamondmassage.cz objevíte několik zkušených masérů a masérek, kteří se tantrickým masážím věnují. Nechte se uvést do „transu“ pod rukama zkušených masérů a dopřejte si nevšední zážitek.

Tantrická masáž je intimní, smyslná aktivita, která vám může pomoci vybudovat smysluplnější spojení s partnerem nebo sám se sebou. Ačkoli se může považovat za erotickou masáž, cílem není orgasmus.

Co je tantra masáž?

Tantra masáž je smyslná masáž celého těla (obvykle s použitím oleje), jejímž cílem je probudit a distribuovat sexuální energii k usnadnění léčení, transformace a duchovního růstu mezi příjemcem a masérem. Tantrická masáž zahrnuje dýchání, hluboké dýchání, koukání do očí a pomalé masírování erotogenních zón, cílem je spíše spojení než orgasmy.

Žijete pouze v tomto okamžiku

Ačkoli mohou být erotické masáže smyslné, tantra masáž je více duchovní.

Práce, peníze, rodina – každý žongluje s mnoha každodenními stresory. Tyto obavy a stresory se mohou nakonec projevit v ložnici, což negativně ovlivní sexuální život. Tantrická masáž vás osvobodí od rušivých vlivů a zaměření na vaše tělo, pomůže vám soustředit se na přítomný okamžik, prozkoumat svou sexuální energii a najít pocit sexuální pohody.

Nevšední zážitek

Tantrická masáž je jedinečný druh sexuálního zážitku, který zbavuje obecných očekávání sexu, jako je penetrace, přímá stimulace genitálií nebo orgasmus. Tento typ masáže může být obzvláště přitažlivý pro lidi, kteří mají potíže s tradičním pohlavním stykem. Tantra masáž může nabídnout uvolněný, nízkotlaký smyslný zážitek pro osoby s erektilní dysfunkcí nebo jinými problémy souvisejícími se sexem.