Novinky

Tvoje rande vždy ovlivní jedna zásadní věc, jaká?

Máte to štěstí, že jste objevili někoho nového, s kým by to mohlo mít tu správnou jiskru a čeká vás další krok k novému vztahu ve formě prvního rande? Tak to je skvělé a byla by velká škoda, pokud byste si po svém štěstí šlapali úplně zbytečně a vaše rande by nakonec nedopadlo nejlépe, protože jste…

Jak brát první rande?

Víte, jak své první rande bere většina lidí? Vidí pouze dvě varianty toho, jak takové rande může dopadnout. Buď to bude skvělé a bude z toho zákonitě nějaký vztah, ideálně samozřejmě vážný až do konce života nebo to bude prostě hrůza, protějšek nebude vůbec takový, jaký se zdál na seznamce a nastanou zase zbytečné pochyby a otázky, zda-li má vůbec hledání partnera ještě smysl a takové negativní myšlenky. No prostě nic příjemného.

Ale to je velká chyba! Ať už se přes randěním přikláníte k pozitivní nebo negativní variantě, v obou případech děláte velkou chybu v tom, že se stavíte mezi dva extrémy a úplně zbytečně se tímto myšlením stresujete!

Jak každé rande využít na maximum?

Je to vcelku jednoduché a stačí si to prostě jen představit a změnit svůj přístup. Je jedno, jestli je to tvoje první rande, nebo třeba několikáté. Důležité je být pozitivní a představit si spoustu dalších pozitivních variant a zapomenout na jakoukoliv negativní. Berte to prostě a jen jako příležitost potkat a poznat nového člověka, se kterým můžete společně strávit jakkoliv příjemně nějaký čas – dobrá káva, jídlo, procházka, sport, nebo třeba jen pokec pod širým nebem. Těšte se na takový zážitek, vychutnejte si to napětí i nervozitu a buďte pozitivní.

Nemusíte objevit svého životního partnera, ale co když to bude třeba skvělý protějšek pro volný čas, sport, nebo třeba nový parťák pro podnikání? Prostě jeden z vašich kontaktů, který pro vás může být přínosný a vy pro něj. Takže se opravdu zbytečně nestresujte přemýšlením o tom, jak to dopadne, ale soustřeďte se na to, abyste si každé rande užili. Bude to na vás poznat, protože budete v klidu, uvolněnější, vše to bude probíhat tak nějak podle vašich představ a vaše rande bude úspěšné!