Cestování

Ubytovací možnosti v Praze

Sehnat v Praze ubytování v některém z desítek hotelů či penzionů nemusí být tak velkým oříškem. Pokud se ovšem nejedná o hlavní turistickou sezónu, nebo pokud nemáte nějaké zvláštní specifické požadavky. Také záleží na tom, zda chcete ubytování pouze na jednu noc, nebo budete v Praze pobývat delší čas. Pro tento druhý případ jsou vhodné ubytovny, které vyhledávají většinou méně nároční turisté, sportovci nebo i obchodníci. Lákají je také levnější ceny, než nabízejí hotely v centru Prahy.

Tipy na zajímavá místa v Praze

Zavítáte-li do Prahy s rodinou, můžete dětem ukázat nejznámější pražské pamětihodnosti. Nabízí se pochopitelně Pražský hrad, Karlův most, Staroměstský orloj, což lze vše absolvovat procházkou po Královské cestě. Jsou ovšem i méně známé cíle, které jsou vhodné pro nepříznivé počasí. Například Motýlí dům v suterénu největšího hračkářství Hamleys v ulici Na Příkopě. Poletuje zde 600 exotických motýlů na ploše 150 m² a v pavilonu panuje celoročně teplota 30° C a relativní vlhkost 80 %.

Pohodlné levné ubytování

Pokud znáte termín své cesty do Prahy, je vždy lepší si ubytování v Praze rezervovat předem. A to jak v případě potřeby jednoho noclehu, nebo delšího pobytu. Ideální je využít k tomu službu Nexus – levné ubytování v Praze, která nabízí levné, ale příjemné a pohodlné ubytování. Vedle konkrétních ubytovacích možností najdete na těchto stránkách i odpovědi na nejčastější dotazy kladené zájemci. Rovněž je zde ceník a také informace o aktuálních akcích v Praze.

Co je třeba učinit?

V pohodlí svého domova si na internetu zadáte heslo Ubytovny-praha.net a po jeho rozkliknutí se objeví dva formuláře – rezervační a poptávkový. První slouží přímo k rezervaci pokoje, druhý můžete využít, pokud by nebyly volné kapacity. V tomto druhém případě se vám Ubytovny-praha co možná nejdříve ozvou se sdělením aktuálního stavu a s nabídkou jiných ubytovacích možností v Praze.