Cestování

Romantika a relaxace jsou esencí penzionu u Karlštejna

Hledáte místo, které bude stát opravdu za to, zejména pak ve smyslu romantické atmosféry, kterou vám dokáže nabídnout jen krajina Českého krasu? Malebnou krajinu protíná řeka Berounka a na pozadí toho všeho jsou kulisy hradu Karlštejna. V okolí najdete hotely a penziony, které vám nabídnou romantické ubytování ve dvou, ale mohou vám poskytnout také skvělé zázemí pro pořádání společenských akcí nebo svateb.

Pro zamilované i pro uzavřenou společnost

Pojďme se podívat na oblíbený penzion poblíž Karlštejna, který vám nabídne vše potřebné pro romantickou dovolenou. Ubytovat se můžete v některém z romantických pokojů, které mají útulné interiéry nově po rekonstrukci. Ubytování v penzionu Karlštejn vám může nabídnout dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje a využít můžete také rodinný pokoj, pokud plánujete na dovolenou vyrazit také s dětmi.

Skvělé je toto ubytování ale také pro páry. Zamilovaní si zde mohou užít:

  • Romantický pobyt
  • Nezapomenutelnou svatbu

Díky svému zázemí vám může penzion nabídnout vše potřebné pro pořádání svateb, protože personál má s těmito společenskými událostmi dlouhodobé zkušenosti. Svatebčané si mohou užít takových specialit, jako je třeba projížďka v kočáru k hradu Karlštejn. Kromě svatby zde můžete uspořádat libovolnou větší sešlost pro uzavřenou společnost.

Romantiku najdete také v okolí

Samotné zázemí penzionu ale nikdy nestačí, důležité je také okolí. A to je zde přímo kouzelné. Doslova podněcuje pro výlety a umí toho nabídnout mnoho. Jsou zde přírodní krásy třeba v podobě vápencových lomů Velká a Malá Amerika, které jsou propojeny podzemními štolami. S dětmi můžete navštívit místní Zoopark Karlštejn, kde najdete unikátní druhy zvířat. Rodiče si zase mohou odpočinout ve vinném sklípku, kde na vás čekají proslulá karlštejnská vína datující svou tradici už od roku 1348.