Finance

Účinná reklama rychle a snadno? Vyzkoušejte nafukovací reklamu

Moderní trendy pronikají i do oblasti reklamy. Propagovat svou firmu či produkt už nemusíte jen s pomocí plakátů, bannerů a letáků, zvolit můžete i šetrnou magnetickou reklamu na auto či nafukovací reklamu v podobě pneumatických stanů. Vyzkoušejte i vy novinky ve světě propagace a posuňte svou firmu zase o kus blíže k potencionálním zákazníkům.

Co takhle pneumatický stan?

Jezdíte často na různé akce, kde propagujete své výrobky? Jsou tyto akce v interiéru i exteriéru? Potom se vám jistě bude hodit nafukovací reklama v podobě pneumatických stanů. Tyto stany jsou praktickým a velmi účinným reklamním prostředníkem, který zastřeší vaše výrobky stanem, který vaši firmu či výrobek zároveň propaguje. Jsou dobrou alternativou opraoti klasickým nůžkovým stanům a představují stěžejní část každé nafukovací reklamy. Takovýto stan není vybaven žádným ventilátorem a díky své schopnosti udržet si stálý tlak je nezávislým na eletrickém proudu, čímž předčí klasická reklamní nafukovadla.

Jaké jsou jeho přednosti?

Nafukovací stan vyniká především nízkou váhou a malými přepravními rozměry. Nebudete se muset se stanem nijak zvláště tahat a nezabere vám ani příliš místa v autě. Výhodou je také velmi moderní aerodynamický tvar stanu a možnost celoplošného digitálního potisku opláštění. Díky němu se stan promění ve velmi efektivní nafukovací reklamu pro daný výrobek či značku. Na tyto stany se vztahuje také roční záruka na vložky se stálým tlakem, na pláště je záruka 2 roky. Jelikož má stan aerodynamický tvar, odolá poryvům větru až do 38 km/h a na střeše se díky tvaru nebude shromažďovat voda. Jelikož je stan opatřen univerzálními oboustrannými zipy, můžete stěny stanu libovolně zapínat potiskem ven či dovnitř. Samotné rozložení stanu vám zabere sotva několik minut, poté jej stačí ukotvit kolíčky a zajistit lanky. Pár minut a efektivní reklama, která navíc chrání vaše výrobky, je na světě.