Zahraničí

Vsaďte na erotiku – vyzkoušejte různé pomůcky!

Přemýšlíte nad tím, že svému partnerovi uděláte radost nebo jej něčím překvapíte? Navzájem se překvapovat a vymýšlet v ložnici nové věci, které chcete vyzkoušet je určitě v pořádku. Co by to mělo být? Nějaká erotická pomůcka nebo hračka? Sexy obleček? Přinášíme pár tipů, které by vám mohli pomoci znovu zažehnout a rozdmýchat vášeň!

Když se řekne erotická hračka

Snad každý má nějakou představu pod tímto pojmem. Mohou to být nejčastěji vibrátory, dilda, připínací penisy a mnoho dalších pomůcek. O těchto hračkách se říká, že jsou skvělým pomocníkem pro zlepšení a zkvalitnění sexuálního života. Když už nic jiného, mohou postelové hrátky oživit, protože přinesou do každodenní rutiny něco nového, neokoukaného. Vy sami si s partnerem vybíráte, které kousky jsou pro vás ty správné a kterým se naopak při výběru dalších hraček budete zcela vědomě vyhýbat. Každému sedí něco jiného a také něco jiného využívá.

Přemýšleli jste nad tím, že vyzkoušíte možnosti análního sexu, ale nevíte přesně, jak na to? Jistou pomůckou mohou být anální hračky, které vám do začátku jistě pomohou. Mezi ně se řadí například anální kolíky, anální kuličky, anální vibrátory nebo dilda. Také jistě budete potřebovat anální gely či spreje, anální sprchy, anální šperky a podobně. Vyzkoušejte něco nového, co se vám může zalíbit.

Prádlo, které nezklame!

Takovou klasikou nastartování erotiky a vzrušení v ložnici je erotické prádlo. To potěší oko mužů, kteří rádi spočinou na spoře nebo eroticky oděnou ženu, která na sobě má nějaké to příjemné prádélko. A koneckonců i ženy mají často dobrý pocit a roste jim sebevědomí, když se na ně muž obdivně dívá. Prádélko je v mnoha velikostech, barevných provedeních i druzích, proto můžete sáhnout přesně po takovém kousku, který se vám bude líbit.