Bydlení

Vilapark Klamovka: jedinečné bydlení v centru Prahy

Dýcháte pro metropoli a nechcete žít jinde než přímo v centru dění? Právě pro vás byl spuštěn prodej jedinečných bytů v rámci rezidenčního projektu Vilapark Klamovka. Jedná se o osm bytových domů, které jsou rozděleny na dvě části. Jedna s vyššími bytovými domy směřuje na město, naopak nižší viladomy jsou soustředěné v klidu zahrady. Celkem 117 bytových jednotek čeká na nové majitele, kteří mohou posedět na balkoně, terase nebo předzahrádce. Stačí si vybrat svůj vysněný byt!

Standardní i mezonetové uspořádání

V obou celcích se nacházejí volné byty ke koupi na Praze 5 s dispozičním řešením od 1+kk po penthousy 5+kk. U jednotek 4+kk si lze zvolit variantu ve standardním provedení na jednom podlaží nebo mezonetové uspořádání, které umožňuje oddělení jedné místnosti od zbytku bytu schodištěm a zajištění dostatku soukromí pro práci. K některým bytům přináleží sklepní kóje pro uložení sezónních věcí a sportovního vybavení, k ostatním si lze tento prostor dokoupit stejně jako garážové stání v podzemí, což je výhodné pro majitele osobních vozů.

Přímo v centru metropole

Pražská pátá čtvrť je tepajícím centrem metropole a symbolem obchodních a pracovních příležitostí. Jen několik zastávek tramvaje je vzdálené obchodní centrum Nový Smíchov. V blízkém okolí rezidence Vilapark Klamovka je veškerá infrastruktura, lokalita je výborně dostupná městskou hromadnou dopravou. Nedaleko od nových bytů jsou školy, školky, gymnázium a střední školy, zdravotnické zařízení nebo lékárna. Tento komfort jistě ocení senioři i rodiny s dětmi.

Pro milovníky sportu i kultury

Vilapark Klamovka se nachází na okraji parku Klamovka, ve kterém se nachází fotbalové hřiště, tělocvičná jednota s halou a klub pro bojové sporty, což potěší všechny sportovní nadšence. Procházkou parkem nebo několik zastávek autobusem se k tomu nalézá atletický a fotbalový stadion Strahov, v jehož ochozu se skrývá též plavecký bazén. Praha 5 je zaslíbená nejen sportovcům, ale také milovníkům kultury. Každoročně se konají koncerty v nedaleké Kinského zahradě, lákavé jsou i představení nebo přednášky o umění ve Winternitzově vile a široký repertoár nabízí též Švandovo divadlo na Smíchově.