Novinky

Chystáte společenskou akci a potřebujete vhodné zázemí? Obraťte se na ALFA Container

Společnost ALFA Container nabízí k pronájmu mobilní kontejnery, mobilní oplocení a mobilní toalety.

Mobilní kontejnery

Pronájem kontejnerů je určený ke skladování nebo jako sanitární či obytné zázemí. Kontejnery mají mnoho výhod – jsou ekonomicky dostupné, umožňují rychlou výstavbu potřebného zázemí, jsou variabilní a flexibilní. Vybírat můžete z různých velikostí a typů kontejnerů. Kontejnery jsou připravené k okamžitému použití. Obsahují elektroinstalaci, topení zajišťují přímotopy, k dispozici je také osvětlení. Samozřejmostí jsou zásuvky a vypínače. Mohou fungovat jako samostatné obytné jednotky. Jednotlivé kousky lze vzájemně propojit a vzniknout tak různé sestavy nebo modulové objekty. Společnost zrealizuje projekty menšího i většího rozsahu na míru a zajistí i potřebný servis a to včetně dopravy a montáže.

Mobilní toalety

Pronájem mobilních toalet představuje rychlé a snadné řešené pro vytvoření dočasného sociálního zázemí. Toalety jsou vhodnou volbou jak pro veřejné akce, tak i na stavbu nebo zahradu. Je možno vyjednat pronájem na kratší nebo delší dobu. Společnost nabízí hygienické zázemí pro malé, ale i velké projekty. Samozřejmostí je pravidelný servis, desinfekce a údržba. Pro velké akce je možno zajisti sestavy mobilních toalet.

Mobilní oplocení

Chcete zajistit pro svoji akci soukromí a vstup pouze na povolení? Pak si objednejte pronájem oplocení. Je to ideální varianta, která chrání proti nežádoucímu vniknutí do prostoru konání akce. Usměrňuje pohyb osob a vymezuje potřebný prostor. Mobilní oplocení tvoří systém panelů, branka a příslušenství. Díky tomu je oplocené variabilní. Lze jej nainstalovat téměř kdekoli. Kromě klasického oplocení areálu naleznete v nabídce i oplocení nízké, kterým můžete vytvářet uličky a regulovat tak průchod areálem.