Bydlení

Víte, jaké koberce vám zútulní interiér a zajistí příjemnější akustiku?

Přišel podzim, a většina z nás si začala alespoň tu a tam během dne nazouvat bačkory. Zvláště tam, kde nemáme koberce. Už jen pocit chladu od nohou nám navozuje pocit nepohody, někomu i chmurnější nálady. Uvědomili jste si to někdy? Proto jakýkoli typ koberce, který je dostatečně silný na to, aby nám zajistil dostatečnou vrstvu mezi dlažbou, linem, plovoucí podlahou a našim chodidlem, je na podzim a v zimě vítaný.

Vlněný koberec jako skvělý společník k posteli

Útulný a příjemný pocit vám zajistí koberec u postele. Pokud stoupáte na holou zem, nebo máte u postele postavené papuče a netrefíte se do nich ráno, jste zřejmě velmi rychle probuzení. Má to tím pádem i výhody… Ovšem mnohem pohodlnější je koupit si vlněný koberec a dát si jej k posteli tak, abyste si mohli nohy položit kdekoli a být na teplém podkladě. Ještě důležitější je mít koberec u postele tehdy, když si stoupáte zdravým způsobem, a to přetočením se na bok a přes pelest postele a na podlahu jdete do kleku.

Vlněné koberce můžete ale použít i do obývacích pokojů nebo studentských pokojů. Vaše náctiletá dcera vám bude za zajímavý a příjemný koberec jistě vděčná.

Krásné dětské koberce

I dětský pokoj je díky koberci mnohem příjemnější a útulnější. Podívejte se na dětské koberce hrací a dopřejte klukům předlohu na koberci s velkým městem a pláží, farmou nebo třeba autíčkovou dráhou. Holkám zase udělá radost růžový koberec „Pretty  girl“, koberec s předlohou „Skákací panák“ nebo třeba koberec „Jóga“ či „Dům“, v němž je mnoho místností.

Běhouny nejen na schodiště

Chodit po studených schodech není také žádný med. Je proto skvělé pořídit si běhoun a ten na schody umístit. Stejně tak se ale běhouny používají i do dlouhých chodeb, někdo si je dává k posteli nebo ke kuchyňské lince. V chodbě i na schodišti zajistí příjemnější akustiku, než když je prostor „holý“. Kompletní nabídku běhounů najdete na stránce https://www.vopi.cz/behouny-koberce/.

Podívejte se na vopi.cz a kupte si koberce, které vám budou dělat útulný domov po mnoho let. Budete jistě spokojeni s kvalitou i cenou.