Technologie Zábava

Mobilní hry roku 2023: Znáte ty nejlepší?

Mobilní hry jsou stále populárnější zábavou. Každým rokem přibývají nové zajímavé tituly s propracovanou grafikou, gameplayem i příběhem. Vývojáři přicházejí s inovativními nápady a vylepšeními. Kvalita her pro chytré telefony se neustále zvyšuje. Ze stovek nových titulů jsme se pro vás pokusili vybrat ty nejlepší hry na mobil napříč žánry.

Rayman Mini: skvělá retro hra na mobil

Legendární hrdina Rayman se vrací v pixelartovém retro stylu. V této old school plošinovce se pustíte do desítek zábavných úrovní plných nástrah, nepřátel a vtipných hlášek. Hra vás zavede do různých prostředí od džungle, přes poušť, až po mořské hlubiny. Ovládání je precizní, Rayman přesně poslouchá vaše pokyny. Grafika i hudba jsou udělané s citem pro detail v retro stylu. Rayman Mini potěší jak dlouholeté fanoušky, tak nováčky v žánru plošinovek.

Raid Manager: taktická hra s RPG prvky

Milovníci taktiky a RPG si s Raid Managerem přijdou na své. V této strategické hře na mobil se chopíte role velitele družiny hrdinů a povedete je do souboje s armádou zla. Musíte správně rozestavět jednotky, využívat jejich schopností a doplňovat vybavení. Kromě bitev tu je i propracovaný příběh a vylepšování hrdinů. Grafika je povedená, animace soubojů dynamické. Raid Manager nabízí desítky hodin taktické RPG zábavy.

Skvělé offline střílečky

I bez připojení si můžete užít pořádnou dávku akce. Vyzkoušejte ty nejlepší offline hry na mobil zdarma:

  • Bullet Force. Multiplayerová FPS – hra s propracovanou balistikou zbraní.
  • NOVA Legacy – sci-fi střílečka s obrovským arzenálem futuristických zbraní.
  • Sky Force Reloaded – povedený shoot’em up ve vesmírném prostředí plný akce.
  • Dead Trigger 2 – zombie střílečka s desítkami druhů nemrtvých.
  • Grand Mountain Adventure – lyžařská arkáda s mega sjezdovkami.

Logické hry pro trénink mozku

Jestliže nejste milovníky velké akce, ale raději si v klidu popřemýšlíte, vyzkoušejte tyto logické pecky:

  • Bridge Constructor Portal – spojení fyzikálních hádanek a portálů.
  • Let’s Go Wood – finanční strategie o vedení dřevozpracujícího podniku.
  • The Sequence 2 – unikátní kombinace logiky a RPG žánru.
  • Mekorama. 3D – logická hra s roztomilými roboty.

Geospatial: zeměpisný trénink

Potrénujte si paměť a zeměpisné znalosti s aplikací Geospatial. Na mapě světa, nebo pouze Česka, budete plnit různé úkoly a hledat zadaná místa. Tato super hra na mobil obsahuje stovky úrovní, od těch snadných, až po velmi náročné. Díky tréninku si procvičíte orientaci na mapě a zlepšíte si paměť. Navíc se při tom skvěle pobavíte.

Zábavné hry na mobil pro každého

Vybrané mobilní hry rozhodně stojí za vyzkoušení. Ať už máte chuť na logické hry, retro plošinovky, RPG, nebo si jen tak zastřílet offline, určitě si vyberete. Tak neváhejte, stáhněte si některou z těchto novinek a ponořte se do světa mobilní zábavy!