Novinky

Vylepšená fotopast FOXcam 4G LTE: co nabízí oproti svému předchůdci?

V nedávné době světlo světa spatřila nová vylepšená fotopast FOXcam 4G LTE pro rok 2021. Zajímá vás, čím vším vyniká a co nabízí oproti svému generačně staršímu předchůdci? 

Přechod na síť 4G LTE

Celkové pokrytí 3G sítě u nás nikdy nebylo zcela optimální. Letos na jaře navíc Vodafone plánuje úplné vypnutí 3G sítě a ostatní mobilní operátoři se k tomuto kroku postupně také uchylují. I vzhledem k tomu tato fotopast přechází na modernější konektivitu 4G LTE.

Řeší problémové přenosy

Další zajímavostí u této fotopasti je skutečnost, že řeší problémové přenosy na Seznam.cz. Všechny starší fotopasti včetně FOXcam 3G neumí pracovat s novým protokolem TLS, který Seznam.cz nasadil koncem tohoto roku. U fotopasti FOXcam 4G LTE však došlo k nasazení nového moderného modemu, díky kterému je opět možné využívat odesílající účty na Seznam.cz. 

Pokud se tedy bráníte zařízením, které snímky přenášejí na cloud, jedná se o ideální řešení právě pro vás. 

Skvělý výkon za bezkonkurenční cenu

Fotopast vyniká i po technické stránce. Její PIR čidlo bez problémů dosáhne až na vzdálenost 15 metrů. V noci dokáže obrysově pořídit čitelnou fotografii až na vzdálenost 20 metrů. Mezi její přednosti patří také mimořádně jednoduché nastavení, se kterým si díky přehlednému návodu poradíte během pár minut. 

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.