Novinky

Zajistěte si dopravní značení od specializované firmy

Dopravní značení je nezbytně důležité, je to nejdůležitější prvek na komunikacích, který řidiče informuje o dopravní situaci. Díky značkám hned poznáte, že se blíží prudké stoupání, náročná zatáčka, že jste na vedlejší silnici nebo třeba, že na místě probíhá oprava. Pokud potřebujete dopravní značení zajistit, obraťte se na společnost TOP znak s.r.o. Zajišťuje dopravní značení Praha a zajistí vám ho i kdekoliv jinde po ČR.

Kompletní služby pro dopravní značení

V mnoha případech je potřeba dopravní značení zakoupit a instalovat, to je zejména v případě značek, které budou na daném místě trvale nebo dlouhodobě. Dopravní značení můžete koupit přímo na stránkách společnosti Topznak.cz. V eshopu si můžete vybírat kompletní sortiment dopravního značení, příslušenství, parkovacích sloupků a mnoho dalšího. Společnost vám svislé dopravní značení nejen prodá, ale také nainstaluje na potřebné místo. Provede tedy výkop a osazení sloupku, včetně montáže příslušné dopravní značky. Společnost zajistí i montáž dopravních zrcadel, zpomalovacích prahů, baliset a další. Realizaci vám nezajistí jen u svislého, ale také u vodorovného dopravního značení, to provádí buď ručně nebo strojně.

Jsou případy, kdy je potřeba dopravní značení jen dočasně, například při opravách komunikací, v takovém případě vám společnost zajistí jak krátkodobý, tak i dlouhodobý pronájem dopravního značení. Týká se to veškerého svislého dopravního značení, plastových směrových desek Z4, světelné signalizace, plastových svodidel, dopravních kuželů, přechodových lávek pro pěší aj. Vše vám bude dopraveno až na místo realizace. Osazení proběhne dle projektu DIO. Nejde však jen o realizaci, společnost zajistí také každodenní kontrolu značení a údržbu, aby bylo značení neustále v provozuschopném stavu. Požadavkem od zákazníka je DIO potvrzený PČR, DIR a objednávka. Společnost vám také může obstarat projektování a návrh dopravně inženýrského opatření, pronájem plošiny a mnoho dalšího. Navštivte webové stránky společnosti, kde se dozvíte více informací.