Novinky

Zajistěte si propagaci v zahraničí na profi úrovni

Mnoho podnikatelů i majitelů firem každý den usíná s představou o perspektivní budoucnosti svého byznysu. Líbí se vám představa, jak váš byznys získává mezinárodní význam? Nic není nemožné a pokud toužíte po vstupu na zahraniční trh, měli byste to udělat. Může to pro vás znamenat možnost oslovit mnohem větší publikum a růst podstatně rychleji než dříve. Abyste mohli v zahraničí prodávat, je vhodné se na vše připravit, měli byste myslet na příklad na webové stránky v jazyce dané země a na kvalitní propagaci.

SEO

SEO zahraničí je rozhodně potřeba, pokud chcete, aby vás zahraniční zájemci mohli snadno najít ve vyhledávání na důležitá klíčová slova. Se vším vám pomůže agentura na ppcprofits.cz. Nejprve vám zpracuje analýzu klíčových slov, aby se zjistilo, na jaká klíčová slova je potřeba web optimalizovat. Následně se udělá audit webu, aby se zjistilo, jestli je z hlediska ON page v pořádku. Pokud není, provedou se potřebné změny, aby byl plně validní. Následně se bude pracovat na OFF page tedy na popularitě webu. Stanoví se vhodná strategie pro rozšiřování odkazového profilu na jiných webech přes důležitá klíčová slova. Web se postupně dostane na pozice vyhledávání, kde ho vaše cílová skupina snadno uvidí.

PPC

PPC zahraničí je společně se SEO účinnou zbraní na získání vysoké návštěvnosti. Výhodou PPC je, že na jeho efekt nemusíte dlouho čekat. Agentura vám reklamu správně nastaví a spustí vám jí už do 5 pracovních dnů. PPC reklama má různé podoby a zobrazuje se ve vyhledávání a v obsahu webů. Platíte u ní jen za prokliky, nikoliv za zobrazení. Po celou dobu bude vaše kampaň spravována tak, aby vám přinášela co nejlepší výsledky, které budete pozorovat přes analytické nástroje. Zajistěte si správnou propagaci pro zahraničí také.