Novinky

Zajistěte si specialistu na výtahy

Výtahy dnes považuje většina lidí za samozřejmost ve všech vyšších budovách. Ne každému se chce chodit pěšky do schodů a to obzvláště tehdy, když s sebou neseme třeba nákup nebo vybavení do domácnosti. Žádný výtah nevydrží věčně a je třeba, aby se bezpečnost výtahů pravidelně kontrolovala. Ve výtahu se chce každý cítit bezpečně a mít jistotu, že ho bez problémů doveze do potřebného patra.

Kompletní služby pro výtahy

Bohužel ne každý výtah už vyhovuje tomu, co bychom od výtahů očekávali, proto je tu společnost VÝTAHY SILESIA s.r.o., která se postará o vše kolem výtahů. Výtahy se řídí přísnými normami a vyhláškami, proto je potřeba, aby veškeré rekonstrukce prováděli vždy jen zkušení odborníci. Výtahy se dnes budují jinak, než dříve, je potřeba, aby měly správné osvětlení, číslice, které budou také Braillovým písmem, přístup pro invalidy, různé bezpečnostní prvky, ale také správný pohon.

Výtah by měl mít spolehlivé a moderní řízení, namísto převodových strojů se dnes používá pevný převod s frekvenčním měničem. Společnost vám zajistí pravidelnou preventivní údržbu, včetně mazání, čištění, servis výtahů a mnoho dalšího. Přečtěte si více o službách společnosti na Vytahy-silesia.cz.