Novinky

Zajistěte si svěrák, který splní vaše požadavky

Pokud máme kvalitně pracovat s materiálem, je zapotřebí, aby se nám při práci nehýbal, jenom tak můžeme být skutečně přesní a výsledek práce může být kvalitní. Snad každý zná běžný dílenský svěrák, kterému se kvůli jeho tvaru neřekne jinak, než prasátko. Jde ovšem o jeden z mnoha druhů svěráků, svěráky se mezi sebou značně liší, zejména podle toho, k jakým účelům budou používány a jaké jsou naše požadavky.

Nejširší výběr kvalitních svěráků?

Potřebujete kvalitní strojní svěráky? Pro jejich pořízení je nejlepší volbou internetový obchod shop.strojnisveraky.cz, kde naleznete jejich široký výběr. Svěráky se dělí na svěráky pro CNC obrábění, svěráky s hydraulickým posilovačem, brusičské svěráky, dělené svěráky, dále mechanické, modulární, nerezové, samostředící, sinusové, pneumatické, příruční, sklopno-otočné a svěráky pro vícenásobné upínání. Přesný strojní svěrák vždy přijde vhod.

Nerezový svěrák využijete v elektroerozivním obrábění EDM. Pokud často cestujete z místa na místo, možná se vám budou více hodit příruční svěráky, které jsou vhodné pod vrtačky, pro přidržení obrobku a také u lehkého frézování. V mnoha případech je žádaná velká upínací síla, pokud je o i váš požadavek, namísto běžného svěráku zvolte svěrák s hydraulickým posilovačem. K jeho ovládání využijete jen malé úsilí, ale svěrák ho promění ve velkou upínací sílu. Jsou perfektní volbou pro použití v kombinaci s CNC stroji, kde potřebujete, aby se vám obrobek nehnul ani o píď. Rozhodně nedoporučujeme vybírat nevhodné druhy svěráků, vždy je nejlepší volbou navštívit specializovaný eshop a investovat do kvalitního svěráku, který bude nejlepší pro ty práce, kterým se věnujete. Inspirujte se širokou nabídkou a zajisté najdete vhodný svěrák i pro vaší práci.