Novinky

Zbavte se svého autovraku co nejvýhodněji

Disponujete autovrakem nebo starým vozem, pro které už nemáte žádné využití? Takový vůz jen zbytečně zabírá místo pro parkování a přidělává vám starosti. Pravděpodobně jste už přemýšleli, že ho odvezete do autobazaru nebo na vrakoviště, Ne každému se chce podstupovat celý byrokratický proces a následně čekat na almužnu, která vám přijde na účet. Existuje však ještě další možnost, která se nabízí všem motoristům a sice výhodný výkup vozu u ZAHOTOVE.CZ.

Proč je ZAHOTOVE.CZ nejlepší volbou?

Tato firma jde opačnou cestou než všechna vrakoviště a zajistí vám příjemný přístup a ty nejlepší podmínky pro výkup autovraků. Veškeré papírování vyřídí specialisté za vás a dokonce si pro váš vůz zcela zdarma přijedou kamkoliv po České republice. Když firmu kontaktujete přes formulář na webu, sdělí vám předem hrubou výkupní cenu za váš vůz, následně do 24 hodin přijede technik váš vůz vyzvednout.

Rychle ho prohlédne, sdělí vám čistou výkupní cenu a na místě se podepíše kupní smlouva. Na peníze čekat nemusíte, dostanete je ihned a v hotovosti. Jen si představte, že se do druhého dne zbavíte svého autovraku, nemusíte řešit papírování a ještě dostanete peníze na ruku. Na ZAHOTOVE.CZ vykupují jak pojízdná auta, tak i autovraky. Kromě osobních vozů odkoupí také užitkové a nákladní vozy a také stroje. Na výkupní cenu má vliv více faktorů, jde o kompletnost autovraku, použitelnost náhradních dílů a také aktuální výkupní cenu železa.

Likvidace vozidel nikdy nebyla jednodušší. Konečně je a trhu firma, která nabízí výhodné podmínky všem a dostupná je ve všech krajích. Nenechte se omezovat nevýhodnými podmínkami různých poskytovatelů. ZAHOTOVE.CZ je nejrychlejší a nejvýhodnější cestou k prodeji vozu, kontaktujte firmu přímo na webu a zajistěte si likvidaci i vašeho autovraku.