Novinky

Zlepšete svoji jízdu na motorce. Přihlaste se na výcvik motoškoly

Věnujete se jízdě na motorce? Nebo byste se to chtěli konečně naučit? V tom případě jsou právě pro vás určeny specializované motoškoly. 

Půjčte si stroj za půl milionu

V rámci motoškoly Přijďte se projet si můžete zapůjčit zajímavou motorku, jejíž hodnota dosahuje více než půl milionu korun. Součástí nabídky jsou přitom stroje od světoznámých značek, mezi které patří například BMW, SWM, GAS GAS a Electric Motion. 

Jelikož se vám bude individuálně věnovat odborný instruktor, naučíte se motorku velmi rychle ovládat. Jednotlivé stroje jsou navíc pojištěné s minimální spoluúčastí, díky čemuž na nich můžete bez obav natrénovat veškeré potřebné dovednosti.

Zúčastněte se zajímavé soutěže

Pokud se o motorky opravdu zajímáte, určitě by vám neměla uniknout zajímavá soutěž. Nese označení Hobby soutěž pro velká endura a umožňuje užít si spoustu zábavy a zároveň prověřit své schopnosti s ostatními závodníky. 

Tato Hobby soutěž je určena jak pro ostřílené jezdce, tak i naprosté začátečníky, kteří si svět motorek teprve chtějí osahat. 

V rámci programu soutěže si jako závodníci nejprve prohlédnete trať a následně si užijete zábavu při jejím projíždění. Součástí je i občerstvení a nechybí ani nejrůznější zajímavé soutěže. 

V současné době je na výběr hned několik termínů. Závody se konají v městech po celé České republice, mezi které patří Třebíz, Jinín, Vranovský Žleb, Karviná a Šiklův Mlýn. 

Více informací ze světa motoškoly najdete na www.prijdteseprojet.cz.