Finance

3 funkce, pro které si zamilujete Prestashop

Prestashop je oblíbené hotové řešení pro všechny podnikatele na internetu. Ať už jste začátečník nebo zkušení podnikatel, oceníte jeho funkce.

Jednoduchá správa internetového obchodu, široká nabídka šablon a celá řada užitečných pluginů dělají z Prestashopu jedno z nejlepších a nejlevnějších řešení pro podnikání na internetu. Tyto základní funkce však nejsou jediné, co Prestashop umí. Představujeme vám 3 funkce, kvůli kterým si ho zamilujete.

Interaktivní zobrazení produktů

Základní verze nabízí interaktivní zobrazení produktů. Přívětivější uživatelské prostředí vám přinese více prodejů a spokojenějších zákazníků. Dynamické zobrazování produktů je moderní, svižné a mnohem lépe představí nabízený produkt. Vybírat si můžete z celé řady zobrazení od počtu předmětů na stránce až po funkci křížového prodeje, který zobrazí celou nabídku vašeho internetového obchodu.

Propagace a marketing na internetu

Základní nastavení Prestashopu je velmi jednoduché a přehledné. Během pár minut máte vybudovaný eshop, který je připraven prodávat. Jenže tím užitečnost Prestashopu nekončí. K dispozici je celá řada dalších funkcí a pluginů, které vám pomohou prodávat. Nabídky disponuje marketingovými a propagačními nástroji. Vytvořit si můžete automatické odpovědi na objednávku, newsletter, věrnostní program nebo zobrazení naposledy prohlíženého zboží. S těmito rozšířeními se zvednou vaše prodeje o desítky procent.

Získejte přehled o svém úspěchu

Samotný marketing a propagace neznamenají nic, pokud nemáte co vyhodnocovat. Prestashop nabízí funkce analyzování úspěšnosti prodeje ve vašem eshopu. Analyzujte vaše zákazníky, presony, sledujte jednotlivé objednávky v čase nebo se podívejte v jakém období máte nejvyšší návštěvnost. Všechny tyto informace vám pomohou lépe budovat váš internetový byznys.