Zdraví

I v Pelhřimově najdete kvalitní manikúru

Při prvním setkání jsou ruce jednou z prvních věcí, kterých si na člověku všímáme. Kvalitně upravené nehty jsou vizitkou každého z nás a měly by být samozřejmostí. A to nejen z hlediska estetického, ale i zdravotního.

Na neošetřených a neupravených nehtech se mohou vytvářet různé plísně či infekce. Neumíte – li nebo si nemůžete dopřát kvalitní manikúru v pohodlí domova, vydejte se do některého specializovaného salonu, kde se o vás postarají odborníci.

Při manikúře vám nejen ošetří a upraví nehty, ale i kůži v jejich okolí. V současné době těchto služeb začínají využívat i muži, takže to již není jen výsada žen.

Podobně je to i s pedikúrou, která se stará o naše nohy. Chodidla jsou celodenně zatížena vahou našeho těla. Jejich pokožka díky namáhání tvrdne, rohovatí a praská. Pokud o ni nebudeme řádně pečovat, způsobí nám nepříjemné bolesti či zdravotní potíže.

Pedikérský salon Pohoda Pelhřimov

Tento salon nabízí kromě služeb pedikérských i manikúru. Jestliže si nevíte rady s tím, jak nehty upravit, neváhejte a navštivte manikúru Pelhřimov, kde se o vás postarají odborníci a poskytnout vám rady i služby na profesionální úrovni. Salon nabízí celou řadu technik. Určitě si mezi nimi najdete techniku ideální právě pro vás. Můžete se nechat hýčkat manikúrou klasickou či japonskou. Vyzkoušet můžete masírování s oleji a hydratací, které stimuluje krevní tok, zvláční a vyživí pokožku. Kromě klasické manikúry je v nabídce i Wellness manikúru (klasická manikúra, masáž, peeling, maska a lakování) nebo Wellness japonskou manikúru (p-shine, masáž, peeling, maska a lakování).Nechcete – li nehty gelové, na přání vám upraví a nalakují přírodní.Zajímají – li vás nové trendy v úpravě nehtů, modelování nehtů Pelhřimov vám je nabízí. O vaše nehty bude postáráno, neboť salon dbá nejen na trendy, ale i na šetrnou péči. Na zdobení nehtů jsou používány kvalitní laky, kamínky a razítka. V nabídce najdete i zdobení pomocí vodolepek.