Novinky

331 Dance Studio Olomouc vás naučí tančit

Milujete tanec? Ať už tančit umíte nebo byste se to chtěli naučit, je pro vás určená taneční škola 331 Dance Studio Olomouc, která se věnuje celé řadě tanců, které zahrnují současné tance (Contemporary dance) a pouliční tance (Street dance). Co se týče věku, zde nejste nijak omezení, tančit se dá v jakémkoliv věku, proto studio pořádá kurzy pro děti i pro dospělé. Nezáleží tedy jestli je vám 6 nebo 60, vždy se můžete přihlásit a užívat si tu největší radost života, tedy tanec. Tanec je vyjádřením těla, které můžete rozhýbat, skvěle se prokrvit, zažít skvělou zábavu a poznat nespočet nových lidí a přátel.

Tanec je především zábava

Kurzy jsou rozdělené podle věku, druhu tance i vaší úrovně zkušeností, můžete si dát dokonce taneční lekci zdarma, abyste si vyzkoušeli, co všechno v tomto kurzu zažijete. Tanec vás udrží ve skvělé kondici, najdete zde tu správou partu nových přátel se stejným zájem a užijete si skvělou taneční hudbu. Úplní začátečníci se zde naučí potřebnou techniku a pokročilí se mohou dál rozvíjet v tom, co už znají. Navštěvovat taneční kurzy znamená se učit něco nového, ale tou nejzábavnější formou.

Nejlepší možností je navštívit internetové stránky tanečního studia 331.cz, kde naleznete ukázky tanečních hodin, galerii a také samozřejmě přihlášku. Existuje mnoho tanečních stylů a na webu je máte všechny popsány, můžete se učit tančit Hip Hop, House Dace Poping, Locking, Dancehall, MTV Dance, Modern dance, Jazz dance a mnoho dalšího. Zde najdete popsány všechny taneční styly. Pokud jste vždy obdivovali v televizi všechny ty úžasné tanečníky, můžete se to samé naučit také, stačí mít chuť tančit a pokud ji máte, vše ostatní už vám půjde samo.

Taneční studio sbírá úspěchy také v různých tanečních soutěžích a pokud budete mít zájem, i vy se můžete časem soutěží zúčastnit. Doporučujeme sledovat také taneční blog studia, kde pravidelně zveřejňuje zajímavé novinky.