Technologie

Autorizovaný servis Škoda znamená efektivní pomocnou ruku

Kdo fandí tradici, ten má určitě v garáži Škodovku. Přesně tak by se dal krátce shrnout dnešní vkus tuzemských řidičů. Pořizujete si nováčka do svého vozového parku? Potom byste měli nejdříve vyřešit otázku, která se týká servisu.

Protože má nejznámější z českých značek autorizovaný servis přímo v našem hlavním městě, jistě to nebude těžká volba. Škoda je fenomén, jenž vládne motorismu už dlouho a rozhodně nehraje žádnou druhou ligu! Jde s dobou a snaží se i dávat prostor novým trendům, mezi něž patří například proklínané i obdivované elektromobily.

Rychlý zásah, pokud dojde k problémům

Potřebujete mít své vozidlo zase v pořádku a opravdu není možné čekat ani o den déle? Stačí se jenom informovat, protože autorizovaný servis Škoda je vždy připraven pomoci. Ať už jde o filtry nebo jiný problém, bude nutné se mu věnovat co nejdříve a najít vhodné řešení.

Odkládat rozhodnutí kvůli tomu, že je servisní centrum daleko, teď už nemusíte. Najdete je totiž nejen v Praze, ale také v Příbrami. Auto Poly se už těší na vaši návštěvu. Bez kompromisů, a především pak s originálními náhradními díly, které zaručují stabilitu provozu. Jako když vyměníte jeden díl skládačky za jiný, žádné řešení na půli cesty nemá smysl.

K dispozici bude až pětiletý servis

Díky předplacenému servisu můžete být až pět let (nebo až 150 tisíc ujetých kilometrů) bez starostí. Když se řekne historie značky Škoda, každý si jistě vybaví nějaký detail z dějin 20. století, kde hrála tato firma velkou roli. Výměna oleje, filtrů nebo i další práce, komplexní služby jsou samozřejmě zajištěny. Pro majitele modelů Škodovek starší čtyř let je tu také šeková knížka, která znamená zajímavou úsporu při běžných opravách. Servis totiž může být ve finále až o pětinu levnější!