Technologie

Xiaomi Smart Band 7 je konečně na českých pultech. Má smysl do něj jít?

O tom, že čínský gigant Xiaomi patří na poli chytrých náramků mezi klíčové hráče, nemůže být pochyb. V minulých letech poslal na trh několik velmi zajímavých produktů, které oslnily vysoce atraktivním poměrem ceny, kvality a užitných vlastností. Nyní se na trh dostává očekávaná novinka – chytrý náramek Smart Band 7. Překonává svého úspěšného předchůdce, nebo je spíše do počtu?

Když se vloni přiřítil Mi Band 6, způsobil poprask. Xiaomi se šestá generace chytrých náramků mimořádně povedla a milovníky nositelného příslušenství oslovila skvělými funkcemi, univerzálním charakterem – a tradičně i nízkou cenou. Když k tomu běžný uživatel přičte možnost měnit pásky podle momentální nálady či outfitu, prodejní hit je zaručen.

Tip: Pásky na Mi Bandy všech generací i pásky na chytré hodinky pak seženete na mujmiband.cz.

Vraťme se však do současnosti. Do světel reflektorů se nyní dostává Mi Band 7. Jaký je?

Xiomi Smart Band 7 poutá pozornost rozměrným AMOLED displejem s úhlopříčkou 1,62 palce, což v součtu dělá o 20 % více zobrazovací plochy oproti předchozí generaci. Vysoké rozlišení a jemnost 326 ppi v kombinaci s vysokým jasem (až 500 nitů) bere argumenty každému, kdo by se snad snažil pochybovat o čtivosti.

Krasavec o váze 13,5 gramu má samozřejmě v rukávu i další esa. Především se chlubí více než 110 sportovními režimy, díky kterým je možné efektivně analyzovat a vyhodnocovat tréninková plán. Ze zdravotních funkcí stojí za zmínku měření tepu, okysličení krve a monitoring spánku. Baterie dokáže náramek udržet při životě až 14 dní a vzhledem k vodotěsnosti 5 ATM ho nemusíte sundávat ani při běžném plavání.

A stejně jako lze snadno měnit pásek k chytrým hodinkám, se nabízí možnost výměny pásku i k tomuto náramku.

Resumé? Pokud se momentálně sháníte po designovce za super cenu, bude vám Xiaomi Smart band 7 vyhovovat.