Novinky

Doplňky z drahých kamenů podtrhnou každý interiér

Když se vybavuje interiér, je důležité myslet na to, aby byl něčím zvláštní. Současné trendy velí používání přírodních materiálů. Populární je pochopitelně dřevo i kámen. Stále více interiérů tak disponuje podlahami ze dřeva nebo kamene, tento materiál je skvělý i na obklady. Abyste interiér ozvláštnili můžete vybrat i doplňky z přírodních materiálů. Pokud vám přijde dřevo ohrané, nabízí se vám úchvatné doplňky vyrobené z nerostů.

Jaké interiérové doplňky zvolit?

Málokterý nerost vynikne, pokud se nijak neupraví, proto se kameny brousí a leští. Leštění zachová původní tvar nerostu a postará se, aby vynikla jeho přirozená krása. V interiéru se stane lákavý leštěný malachit. Jeho nádherná zelená barva a úchvatná textura zaujme každého. Velmi zajímavým doplňkem jsou také stromečky štěstí. Ty jsou vyráběny z kamenů, které pochází z Maroka a Brazílie, stromeček štěstí má za úkol přinášet hojnost, štěstí a blahobyt. Jde o velmi originální doplněk, protože každý stromeček je unikát, který má podklad z drůzy a listy stromečku jsou vyrobeny ze sekaných korálků drahých kamenů.

Další skvělou volbou jsou kamenné svícny. Ty se vyrábí z celé škály nerostů a k dispozici jsou v mnoha tvarech. Můžete mít svícen z křišťálu, růženínu, achátu, selenitu a mnoha dalších nerostů. Je hezké, když se průsvitný nerost rozzáří a tím ještě více vynikne jeho krása.

V interiéru perfektně vyniknou sošky z minerálů, mohou mít geometrické tvary, jakou koule, kužel či jehlan. Mohou mít však i tvar zvířat, můžete tak mít třeba lva z aragonitu, delfína z malachitu a mnoho dalšího. Největší výběr interiérových doplňků najdete ve specializovaném eshopu Malachit-obchod.cz, který nabízí i mnoho dalších produktů z nerostů, od šperků až po broušené a leštěné kameny. Ozdobte svůj interiér výjimečnými doplňky, které jen tak někdo nemá.