Novinky

Dotykačka pro ubytovací služby to je spolehlivý pokladní systém s platebními službami

Pokladní systémy tvoří neodmyslitelnou součást ubytovacích zařízení všech druhů. Pořídit si je můžete od Dotykačky. Jsou spolehlivé, snadno se ovládají a jsou intuitivní. Lze u nich využít všechny typy plateb. Disponují vlastním rezervačním systémem a lze je propojit s mnoha externími systémy.

Pokladní systémy poskytují kontrolu nad vaší provozovnu odkudkoli a kdykoli. To umožňuje Vzdálená správa, která ukazuje podrobná data pomocí analytických nástrojů a reportů. Tento ucelený nástroj umožňující kompletní správu podnikání pomáhá efektivním a přehledným způsobem s podnikáním.

Dotykačka – spolehlivý partner

Výhodou je jeden dodavatel pro pokladnu i terminál. Snadno budete spravovat sklady, rezervace, online objednávky i docházku zaměstnanců. Můžete přijímat všechny druhy plateb. K dispozici máte přehledy a reporty v každou dobu a z jakéhokoli místa.

Dotykačka je vhodná pro různé druhy ubytování.

Hotely

Pokladní systém bude za vás hlídat rezervace, sklady, prodané zboží, tržby, ale třeba také docházku zaměstnanců. Máte-li stálé zákazníky, věrnostní program je odmění.

V prostředí pokladny si můžete nastavit vlastní kategorie, položky i barvy.

Kempy

Pokladna rychle naskladní, zajistí inventuru nebo práci s vratnými obaly. Fungování směn má na starosti docházkový systém. Šikovná je i rezervace zákazníků nebo práce s dárkovými kupóny. Jakmile skončí sezóna, jednoduše pokladní systém vypnete a nemusíte platit žádné peníze navíc.

Penziony

Systém je velmi snadný a naučí se s ním pracovat i brigádníci. Provozovnu kopíruje mapa stolů, s níž je markování velmi snadné. Účtenku vystaví pouze na několik málo kliknutí. Velmi snadná je i práce se zákaznickými účty a dárkovými poukazy.

Jak se s Dotykačkou naučit pracovat?

Velkými pomocníky jsou rozsáhlý online manuál, který obsahuje podrobné návody a ukázky, a portál zákaznické podpory. Praktická videa obsahuje i Youtube kanál. Využít můžete i nabídky pravidelných školení. To vše zajistí, abyste využívali co nejvíce všechny funkce, které Dotykačka nabízí.