Novinky

Při hledání práce vám pomohou pracovní portály

Pokud hledáte novou práci, zaměřte se na pracovní portály. Naleznete zde aktuální nabídky volných pracovních míst. Nová práce se zde hledá velmi snadno. Inzeráty jsou zde rozdělené podle oborů činností nebo měst. Také se na portálech můžete zaregistrovat, zadat svoji e-mailovou adresu a vybrat si, o jaké nabídky práce máte zájem. Novinky vám pak budou automaticky zasílány na vámi uvedenou e-mailovou adresu.

Mezi takové pracovní portály patří cz.jobimi.com. Portál je jednoduchý a přehledný a orientace na něm je velmi snadná.

Nabídka práce v Moravskoslezském kraji

V Moravskoslezském kraji, nedaleko hranic s Polskem, se nachází město Ostrava. Nabídka práce Ostrava je poměrně široká. Ostrava je krajské a zároveň statutární město, takže se můžete poohlédnout po volných pracovních pozicích na místních úřadech a to jako úředníci nebo specialisté IT. Žije zde velké množství obyvatel, takže se zde rozvíjí také průmysl potravinářský. Volná pracovní místa naleznete v restauracích a jídelnách nebo v potravinářských provozech. Město je také centrem vzdělání a kultury. Nabízí se tedy volné pracovní pozice i v těchto oblastech života. Město disponuje i rozsáhlou dopravní infrastrukturou. Určitě by se nalezlo volné pracovní místo i v oblasti dopravy.

Nabídka práce ve Středočeském kraji

Jedním z velkých center této oblasti je město Kladno. Není tedy divu, že nabídka práce Kladno bude dosti široká. Průmysl se ve městě začal rozvíjet již počátkem 19. století a průmyslových oborů je zde velké množství. Kromě průmyslu potravinářského, textilního a dopravního, můžete pracovat v kultuře, školství, ve sportovních organizacích, na úřadech nebo třeba v turistickém ruchu.Rozvinutý je i průmysl strojírenský, který nabízí velké množství různých pracovních příležitostí. V jižní části města se nachází nová průmyslová zóna.