Novinky

Fotopast FOXcam Unka na baterie pořídí více než 6 000 snímků. V čem dalším vyniká?

Hledáte ideální fotopast pro monitorování vašeho majetku nebo sledování zvěře? Máme pro vás tip. Fotopast FOXcam Unka je na tyto aktivity ideální a zároveň vás překvapí svou nízkou pořizovací cenou. Přečtěte si o ní více. 

Příznivá cena, vysoký výkon

Fotopast FOXcam Unka si vaše srdce získá především díky jednoduchému ovládání, vysokému výkonu a příznivé ceně. Seženete ji totiž za cenu pohybující se kolem 3 000 Kč včetně DPH.

Na první pohled vás zařízení zaujme díky svým drobným rozměrům. Zároveň však disponuje poměrně velkou LCD obrazovkou s úhlopříčkou 2,4”. Ta navíc umožňuje přiblížení pořízeného snímku přímo na obrazovce.

K napájení fotopasti slouží celkem 8 AA baterií. Zařízení můžete pohodlně zabezpečit pomocí ocelového lanka, a to díky integrovanému průvlaku. Fotopast se jednoduše nastavuje a její ovládání vám usnadní také plně české menu.

Široká škála využití

Fotopast můžete využít k nejrůznějším aktivitám. Hodí se například pro monitorování zvěře na krmelišti nebo na sledování zvěře na ochozech. Své uplatnění nachází i při monitorování majetku a sledování případných nekalých aktivit.

FOXcam vyniká velmi slušnou výdrží na baterie. Bez obav je schopná na ně vytvořit více než 6 000 fotografií. 

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.